Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Ez nem gyenge. Azért az árára kiv volnék :sowwy: Meg az útbordák mennyire ráncigálnák.

Beírom, de nem felvágásként henem mertb kérdezted :lol:

Ennyi : http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?ti...yes&place=3

Csak ugye én gyorsan akartam és nem sokat mozdultam érte, így 90000 Forint lett a végösszeg.

Közúton elvileg nem használható, rajta is van a matrinyáján.

Link to comment
Megosztás:

ahogy lesz időm, megyek hozzá, de most a suli az első....

nézegettem őket a neten, és hát nagyon megtetszettek, meg szerintem amig fiatal vagyok,

addig legyen ilyen autóm, utána majd jöhet egy családi senator vagy vectra :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

ahogy lesz időm, megyek hozzá, de most a suli az első....

nézegettem őket a neten, és hát nagyon megtetszettek, meg szerintem amig fiatal vagyok,

addig legyen ilyen autóm, utána majd jöhet egy családi senator vagy vectra :lol:

a monza nagy királyság - és MK76 különösen szereti őket :lol: csak ott van már alkatrészhiány :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Két Rekordunk között nálunk is legalább 5-7 cm magasságbeli különbözet van. A rugókat egyikben sem piszkáltuk.

ha a sedanba a karavan gyárilag erősített(vonóhorgos)rugóját rakod hátra ezt az eredményt kapod.elölre meg a 3.0-ás seniét kell,akkor garantált a 3-4 cm emelkedés.

a senatornál is a gyári vonóhorgos kaszni magasabb kicsit a simánál az erősített rugó miatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.