Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

Sziasztok! Egy kérdés. Láttam a lengőkarokon valami érzékelőket, azt nem tudom, hogy a fékerő szabályzáshoz van közük, vagy a lámpamagasság-állításhoz. Van valakinek tapasztalata, hogy mondjuk egy ültetés esetén kell-e ezekkel foglalkozni, vagy csinálni valamit a futóműállításon kívül?

Ha elöl-hátul van, akkor lámpa-magasság állító, ha csak hátul van, akkor a hátsó futómű szintszabályozását végzi. Sztem Kell állítani ültetéskor.

Link to comment
Megosztás:

Ha elöl-hátul van, akkor lámpa-magasság állító, ha csak hátul van, akkor a hátsó futómű szintszabályozását végzi. Sztem Kell állítani ültetéskor.

Köszi! Van elöl-hátul, ezek szerint lámpa. Azon meg lehet tekergetni imbusz kulccsal :lol: (zárójelben ennyit a szintszabályzáshoz kötött xenonról, oda tekerem, ahova akarom... azután korrigál csak az elektronika ha a futóművön érzékel változást, különben nem kéne rá állító csavar) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem egy Vectra C 1,9 cdti 150LE kocsim van.

Kérlek segítsetek nekem, mert a kocsi hideg és meleg motornál,ha jobban megnyomom neki( pl:50 ről hirtelen 90 re)akkor utána dadogni kezd a kipufogó és traktorosan jár a motor.

De ha leállítóm és újraindítom akkor semmi baja,hibajelzés nincs.

Előre is köszi a hozzászólásokat.......

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Én azt nem értem, ha alapból vannak az autóban extrák, akkor miért úgy adják el, hogy nincsenek aktiválva? Ma kipróbáltam a sebességvezérelt ajtózárat és működik. Most veszek bele tempomatos indexkart, mert állítólag csak ki kell cserélni és fel kell csak programozni és már van is tempomatom. Kíváncsi vagyok, hogy fog-e működni? De még a szervizintervallumot is egyszerűen ki tudtam nullázni. Csupa öröm a mai nap :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2009. február óta boldog tulajdonosa vagyok egy 2004.04.02-én forgalomba helyezett Y22DTR es 2.2 Vecra C caravannak.

Szervízes az autó én vagyok a második tulajdonos 160 ezer km van benne.

Mióta én birtoklom azóta MOL Evo Neo Dieselt kap a "kicsike".

Nos tegnap kimentem az Aldiba (oda-vissza 5km) és amikor indultam bevásárlás után hazafelé az autó mintha (nem tudom másképp írni) el el ejtette az erejét ha nem nyomtam a gázt.

Szóval az alapjárati 750 helyett leesett 250re, majd vissza állt, megint le és vissza, majd leállt.

Mai nap reggel nem volt semmi gondom vele 5km-en.

Délután megint mentem vele vagy 6km-t két szakaszban 3km oda, 3km vissza.

Visszafelé indítás után újra elkezdte még el sem indultam.

Mondhatom teljesen kétségbe vagyok esve.

Mi lehet szerintetek a baj???

Segítsetek legyetek szívesek.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv

Sziasztok!

Azért idéztem a májusi postomat hogy ne írjam be újra.

Itt egy video is a hibás működésről:

Kattints ide!

Nincs kulcsos autó és nem is volt emiatt!

Nos!

A hiba: folytószelep helyzetérzékelő meghibásodása.

Megoldása: komplett folytószelep csere, mert külön csak a helyzetérzékelőt nem ajánlott.

Üdv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Jövőre felnivásárláson gondolkozok és olyan kérdésem lenne, hogy volt e dolga valakinek "RIAL" felnivel?

Az érdekelne, hogy mennyire "jók" ezek a felnik, érdemes-e pénzt fektetni ebbe a márkába?!

Konkrétan ezt néztem ki a gépre 18"-s méretben:

http://alufelnit.hu/vasarlas/rial/rial-lugano-ezust-4792

Válaszokat előre is köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Sztem 1.8 benzin gázzal, 2005 utáni évjáratból.

Ha segít valamit a döntésben nekem 2005/6 havi 1.8-as verda van, igaz Signum, de ez most mind1 is! Szóval másfél év alatt semmi probléma vele, most 180ezer km van benne!

Minden elektromos kütyü működik, olajfogyasztás nincs, remélem nem kiabáltam el semmit!

Ha megbízható autó kell ebből a típusból ez lehet a jó döntés!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! végig olvastam egy két írást , problémákról amik fel merültek itt.

-- Most bizonytalan lettem kicsit. Merjek - e venni .C - Vectrát . ---

Határozottan IGEN! Merjél venni C Vectrát már csak azért is mert jó autó,árban elérhető,és bármi mást is vennél semmi sem lenne jobb mint a C Vectra!(azonos kategóriában) 2005 utáni az ajánlott!Benzinesből 1.8 és annál nagyobbat,dieselből 1.9 cdti.Az olvasott problémák minden más márkánál is igazak sőtt......Persze a lehetőség szerint mindig a legjobb állapotú autót kell meg venni nem a legolcsóbbat!!!Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Határozottan IGEN! Merjél venni C Vectrát már csak azért is mert jó autó,árban elérhető,és bármi mást is vennél semmi sem lenne jobb mint a C Vectra!(azonos kategóriában) 2005 utáni az ajánlott!Benzinesből 1.8 és annál nagyobbat,dieselből 1.9 cdti.Az olvasott problémák minden más márkánál is igazak sőtt......Persze a lehetőség szerint mindig a legjobb állapotú autót kell meg venni nem a legolcsóbbat!!!Sok sikert!

Szerintem is nyugodtan vegyél C Vectrát! Nekem 1.9 150 lóerős diesel van. Szerintem a kategória legjobban fogyasztó, és legerősebb, legjobb diesel motorú autója. Jó, van vele kisebb nagyobb gond, de az mindegyikkel van, ha karban van tartva, egy szuperul fogyasztó, bivalyerős, kényelmes autód lesz. Talán a régebbi kevésbé élménydús diesel motorú autókkal kevesebb nyüg volt, nade valamit valamiért. :lol: Én nem bántam meg, jelenleg sok város, kevés hosszabb út, és 6 literes fogyasztást produkál átlagba. 1,4-es benzines F Astram 9 fölött evett ugyanilyen használat mellett, illetve ez sem igaz, nem teljesen ugyanilyen használat volt, mert közel ennyire se húzott... :D

Link to comment
Megosztás:

Határozottan IGEN! Merjél venni C Vectrát már csak azért is mert jó autó,árban elérhető,és bármi mást is vennél semmi sem lenne jobb mint a C Vectra!(azonos kategóriában) 2005 utáni az ajánlott!Benzinesből 1.8 és annál nagyobbat,dieselből 1.9 cdti.Az olvasott problémák minden más márkánál is igazak sőtt......Persze a lehetőség szerint mindig a legjobb állapotú autót kell meg venni nem a legolcsóbbat!!!Sok sikert!

A cartárshoz hasonlóan én is ezt a típust szemeltem ki. Kombi vagy 5ajtós vátozatot favorizálva.

De valószínűleg csak a 2002-2005 közötti változatot tudnám megfinanszírozni. De másoktól is hallottam, hogy az első szériás C vectrákat annyira nem nagyon ajánlják. Csak azt nem tudom miért? (1.8 vagy 2.2 benzinesben gondolkodom.)

Link to comment
Megosztás:

Még mindig ráz egy kicsit a kormányom, főleg ha autópályán erősebben fékezek :D Lengéscsillapítótól lehet ez? Ki lettek cserélve az alsó lengőkarok, külső-belső kormány összekötők, toronycsapágyak és a stabilizátor összekötők. Felnik üresen jók voltak, gumik 2 hónaposak és ma voltam futómű beállításon is. Már csak a lengéscsillapító maradt. Vagy a kormánymű.

Ma egy kis házi barkácsolás után visszakerült az örvényszelepek összekötő rúdja is, remélem egy darabig bírja majd :lol:

Link to comment
Megosztás:

cserélj féktárcsát....

Az a baj, hogy szarabb göröngyös úton vagy padlógáznál is viszi egy kicsit a kezemben a kormányt. Olyan érzés, mint mikor a külső kormányösszekötő gömbfejek totál szét vannak menne és jobbra-balra mennek a kerekek a holtjáték miatt. De most azok is újak.

Link to comment
Megosztás:

A cartárshoz hasonlóan én is ezt a típust szemeltem ki. Kombi vagy 5ajtós vátozatot favorizálva.

De valószínűleg csak a 2002-2005 közötti változatot tudnám megfinanszírozni. De másoktól is hallottam, hogy az első szériás C vectrákat annyira nem nagyon ajánlják. Csak azt nem tudom miért? (1.8 vagy 2.2 benzinesben gondolkodom.)

Ahogy olvasgatom, kicsit gyenge az elektronikája, pl cim modul. Ha visszaolvasol, láthatod, hogy a 2.2ben a lánc nem egy életbiztosítás. Ha számít a fogyasztás, akkor 1.8, ha nem, akkor 3.2V6 esetleg gázzal.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy szarabb göröngyös úton vagy padlógáznál is viszi egy kicsit a kezemben a kormányt. Olyan érzés, mint mikor a külső kormányösszekötő gömbfejek totál szét vannak menne és jobbra-balra mennek a kerekek a holtjáték miatt. De most azok is újak.

Axiálcsukló még mindig lehet...........

Link to comment
Megosztás:

Axiálcsukló még mindig lehet...........

Azok is újak. Ma voltam az opelben megnézetni. Ismét nem csalódtam, egy óra várakozás után visszakaptam az autót: nem találtak semmit, pedig valóban ráz a kormány, lehet most kezd szétmenni valami, ezért várjak még vele, amíg rosszabb lesz. Biztos, ami biztos, a kerekeket kicentírozták. 7200 Ft.

Közöltem velük, hogy a lengéscsillapítókon kívül minden ki lett cserélve ( mint ahogy láthatták is ), valamint hogy most lettek felrakva a téligumik egy hónapja, amik szintén újak. Ezek után csak húzogatták a vállukat. Értelmetlen lett volna vitázni velük. 2012 Győr opel szerviz :lol: No comment!

Utána voltam egy másik szerelőnél is, ahol felrakták nyúzópadra, de ők sem találtak semmit. Most vagyok úgy, hogy akkor hogyan is tovább? Hova menjek ezek után???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.