Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Váltóút rövidítés


Corsa C GSi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 94
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én most cseréltem rövidebb végáttételre... :wink:

Üdv:: Atommanó

Hát igen...Ilyen szempontból nektek egyszerűbb... C corsához szinte semmit nem lehet még kapni... :oops: Egy darabig kereshetnék végáttételt.... Mondjuk akkor inkább hosszabbat...

Viszont ilyen váltórudazatot szerintem rendelek, nem tűnik tulságosan drágának... :idea:

Link to comment
Megosztás:

:) nem vagytok egyszerűek :D

1éb iránt lehet az áttételt, a váltótat és a váltókart is rövidíteni, ebből egyelőre majd a karnak esünk mi neki vmikor, állítólag nem olyan nagy ördöngöség.... a váltóutat mivel lehet még rövidíteni?

Nézz el erre az oldalra:

http://www.opel-tuning.nl/?pagina=pagina.a...to_type=&taal=0

Holland az oldal, de ha tudsz németül, vagy/és angolul, megérted... :D

Ha jól emlékszem, olyan 65 eurótól kínálnak múdosított váltórudazatot, amivel a kapcsolási út felére csökken.

A fúrumot azért indítottam, mert még nem láttam ilyet beszerelve, és érdekel, hogy hogyan működik :?:

Link to comment
Megosztás:

Zorró!

Kiváncsi vagyok már a gépre...

Telj. mérésen még nem voltam, nincs időm... :)

A kompressziót megmértük, abból azért kiderült, hogy nagy baj nincs, csak már valszínű, hogy kicsit többet ment az autó mint amennyit az óra mutat.. :roll:

FOLYT. PLS a Motor vagy a Tuning topicban... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Figyelmesen hallgatlak titeket, akár illusztrál6játok is, mivel sufnee tuning lesz....

Az a gyanúm ők nem fűrésszel gondolták, :wink:

http://www.opel-tuning.nl/?pagina=pagina.a...0595d030800ea03

jobban megnézve Corsa C 145€

szvsz ki kell cserélni a csuklót a rudazatba, illetve a "forgásponttól" való távolság változik, és ezáltal a váltóút

corsa-c-shortener.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.