Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Látszik a klímázás :lol:

226.8km/16.27liter

170km pálya (+klíma)

56.8km Bp.

7.17L/100km

Most hallottam ,hogy év vége fele 300 alatt lehet a benzin :devlish:

én meg 400 at hallottam. és ha belegondolsz 350 felé jár lassan... és jön a nyár amikor mindig feljebb megy......

Link to comment
Megosztás:

Kaposvár - Dombóvár - Siófok - M7 - M0 - Dunakeszi - Dabas oda-vissza. Ahol a forgalom engedte mindig traffi határon (na jó, néha gyorsabban), klímával 5.26 l/100km. :devlish:

Dízeleseknek nem ér :lol:))) miért ilyen sok ? :lol: (enyém is kb ennyi lenne, a rekordom 4.9 konstans 90-95, alföldön)

Link to comment
Megosztás:

Dízeleseknek nem ér :devlish:))) miért ilyen sok ? :lol: (enyém is kb ennyi lenne, a rekordom 4.9 konstans 90-95, alföldön)

Borisnak úgy hogy hosszútávon megyek 5,3 BC szerint (kiszámolással 5,7) ha csak városba megyek állandóan akkor 7-7,5 körüli ez egy egy BENZINES 1.6-os

Link to comment
Megosztás:

Borisnak úgy hogy hosszútávon megyek 5,3 BC szerint (kiszámolással 5,7) ha csak városba megyek állandóan akkor 7-7,5 körüli ez egy egy BENZINES 1.6-os

Akkor gratula, benzinesnél ez nagyon jó! Ezek szerint literben a fogyasztásban városban jóval nagyobb a különbség, mivel nekem városban 5.5-5.8 L-re jön ki, itt tehát majd 2 lityó

a differencia, míg országúton csak 0.5L a difi...

Link to comment
Megosztás:

Tegyél a tetejére két bicajt, meg húzd le az összes ablakot, és állíts egy kicsit a guminyomáson, akkor talán lesz 4,5 is :devlish:

Insight, ma megnéztem, 200 km vegyes használat, 4.1 L/100 km.

ciki tudom, de nem tudom feljebb vinni, mert sokan vannak, nem lehet trepnin járni...

lehet hogy lehúzom az egyik hengerről a gyertyakábelt???

:lol:

Link to comment
Megosztás:

én meg 400 at hallottam. és ha belegondolsz 350 felé jár lassan... és jön a nyár amikor mindig feljebb megy......

Én nekiááltam E85-el vegyesben használni 30%E85 70% benzinnél semmi töbletfogysztás nincs, most 50-50%-al próbálkozok. Így olcsóbb valamivel, tanolásonként kb 2000Ft a zsebemben marad. 2 tank után igaz elviszi az üzemanyagszűrő a nyereséget, de utánna már nem. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Mentem 200 km autópályát meg 200 km nem várost (összesen 410 km-t). Van a kagylósnál most akció, hogy 25 l felett plusz pont ... gondoltam tankolok, annyi biztosan belemegy. Hát a fene egye meg, csak 22 l-t sikerült belepaszírozni. Egyik szemem nevet ... a másik meg üveg.

Link to comment
Megosztás:

Mentem 200 km autópályát meg 200 km nem várost (összesen 410 km-t). Van a kagylósnál most akció, hogy 25 l felett plusz pont ... gondoltam tankolok, annyi biztosan belemegy. Hát a fene egye meg, csak 22 l-t sikerült belepaszírozni. Egyik szemem nevet ... a másik meg üveg.

Meg vegyél egy számológépet is. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.