Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Mi az anyjukér emelnék!! csökkentsék inkább a benzinét!!

Sohasem értettem miért kell ennyire emelni az üzemanyag árakat! Mondjuk, ha olcsóbban adnák, kisebb haszonnal/adóval akkor talán többet tankolnának az emberek és nem nyavajognának az illetékesek, hogy xszázezek literrel kevesebb üzemanyag fogy... Talán mindenki boldogabb lenne meg az állambácsinak is meglenne a kishaszna... Mivel drága benzin kevesebb fogyás = "olcsóbb" benya több fogyás

Vagy lehet, hogy túl naív vagyok?? B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen! De úgy hogy továbbra is a teherfuvarozók olcsóbban kapják majd! a diesel jobban károsítja a környezetet + azok úgyis kevesebbet fogyasztanak szal nem árt végre hogy közelebb kerüljön a benzinessel megtett 1 km re eső ár a dízel-el szemben.

ezzel sokan nem értünk egyet... B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen! De úgy hogy továbbra is a teherfuvarozók olcsóbban kapják majd! a diesel jobban károsítja a környezetet + azok úgyis kevesebbet fogyasztanak szal nem árt végre hogy közelebb kerüljön a benzinessel megtett 1 km re eső ár a dízel-el szemben.

"ezzel sokan nem értünk egyet"

-------------------------------

...és nem csak a dizelesek...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tankoltam ma is.

5,82 lett az utolsó fogyasztás. Ez 90% országút volt 80km/h-val. (AGIP)

Az utolsó 5 tankolásom átlaga pedig 6,43. Ez január óta, tehát a hidegek is benne vannak.

Még egy tankot végig megyek 80-al és utána jön a 90-es tesztelés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tankoltam ma is.

5,82 lett az utolsó fogyasztás. Ez 90% országút volt 80km/h-val. (AGIP)

Az utolsó 5 tankolásom átlaga pedig 6,43. Ez január óta, tehát a hidegek is benne vannak.

Még egy tankot végig megyek 80-al és utána jön a 90-es tesztelés.

70nel próbáltad? haverom vivaroval így spórol a többiekhez képest 5litert egy tankon magának céges kocsival

Link to comment
Megosztás:

70nel próbáltad? haverom vivaroval így spórol a többiekhez képest 5litert egy tankon magának céges kocsival

B)

70 az durva lenne. Emberek többsége szerint a 80-al is beteg vagyok. Arra figyelek, hogy a forgalmat sose tartsam föl. Teherautók előtt pl. sosem megyek

90-nél lassabban és így tovább...

1.4 benzinnek pedig a 70 már döcögős. A 60-70 az pont ahol az AGR miatt is berángat többször.

Van aki szerint 90-el kevesebbet fogyaszt, mert könnyebben viszi a kasztnit a benzines. Én ezt nem hiszem, de 2-3 hónapon belül

tudok mondani viszonylag pontos adatokat.

Lényeg az, hogy 80-al hosszú távon 6 alá megy a fogyasztás.

Ami rontja az eredmények pontosságát, hogy nem mindig ugyan ott tankoltam sajnos. Volt már AGIP, OMV, és most MOL. :S

Link to comment
Megosztás:

70nel próbáltad? haverom vivaroval így spórol a többiekhez képest 5litert egy tankon magának céges kocsival

WOW, akkor neki 57 literes a tankja?

Érted, a logikai bökkenőt :D :) :) B)

merugye egy tank alatt vagy km-t lehet növelni, vagy bizonyos km alatt lehet x litert spórolni.

De egy tank alatt nem lehet 5 litert spórolni. Az egy tank, az egy tank :)

no csak kötekedés képen :(:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tankoltam ma is.

5,82 lett az utolsó fogyasztás. Ez 90% országút volt 80km/h-val. (AGIP)

Az utolsó 5 tankolásom átlaga pedig 6,43. Ez január óta, tehát a hidegek is benne vannak.

Még egy tankot végig megyek 80-al és utána jön a 90-es tesztelés.

Nekem 6.5 az átlag, de ha 9 lenne sem döcögnék 80-al!

100-nál még nem villan a trafi (talán).

Link to comment
Megosztás:

Nekem 6.5 az átlag, de ha 9 lenne sem döcögnék 80-al!

100-nál még nem villan a trafi (talán).

100-nál kb 93-al mész valójában

próbáld ki

masszív százas tempónál nyomd meg hosszan az óránál a két gombot egyszerre.

Ha kitartó vagy az ECU megmondja a pontos sebességet.

140-nél pl pont 130 nekem

Link to comment
Megosztás:

100-nál kb 93-al mész valójában

próbáld ki

masszív százas tempónál nyomd meg hosszan az óránál a két gombot egyszerre.

Ha kitartó vagy az ECU megmondja a pontos sebességet.

140-nél pl pont 130 nekem

Na ezt az információt még nem sikerült előcsalnom a gépből, pedig már próbáltam.

Biztos nem jól nyomok! :D

Egyébként ezt a kis csalást rászámolom, meg a trafi tűrését.

Inkább felülről 100 az.

Igyekszem maximálisan kihasználni a lehetőségeket.

Ui.: fizettem is tavaly 30e-t! B)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt az információt még nem sikerült előcsalnom a gépből, pedig már próbáltam.

Biztos nem jól nyomok! :D

Egyébként ezt a kis csalást rászámolom, meg a trafi tűrését.

Inkább felülről 100 az.

Igyekszem maximálisan kihasználni a lehetőségeket.

Ui.: fizettem is tavaly 30e-t! B)

Pedig elvileg a Z14XEP tudja ezt a fícsört

Link to comment
Megosztás:

100-nál kb 93-al mész valójában

próbáld ki

masszív százas tempónál nyomd meg hosszan az óránál a két gombot egyszerre.

Ha kitartó vagy az ECU megmondja a pontos sebességet.

140-nél pl pont 130 nekem

!!!!!

Nem minden autónál, erre ne alapozzatok mert fizetés lesz belőle!

Az én órám hajszál pontosan mér, nem csal semennyit! Szüleim Classic-ja hozza a 140-nél 130-at!

És nem mindegyikben működik a két gomb megnyomása. A Classicban igen, az enyémben nem.....

Link to comment
Megosztás:

Kijelző szoftver verziószám+ kódindex.

Km órás témához. Én nem a kijelzőt szoktam sasolni, pedig OBD kábellel is hozzá tudnák férni az adatokhoz ráadásul bármennyi ideig nem csak addig amíg a self test tart. Én inkább a GPS hez mérem. Az az elmozdulásból méri a sebességet az teljesen objektív. Nekem 100 ig kb 4-5 km/h-t csal és kb nálam is 130 nál kb 122 öt mutat. Ez a kerékről levett sebesség sokminden függvénye. Főleg MO-n ahol sokan tuning/gazdasági/tudatlansági/és még mit tudni milyen okból rak fel nem éppen a kocsira való gumikat. Innentől a műszerfalon található km óra tényleg csak közelítőleg mondja meg mennyi is az aktuális sebesség.

Link to comment
Megosztás:

...arról nem is beszélve hogy a legtöbb mai autó (márkától függetlenül) sebességmérője a gyári szerelésű (és méretű) gumikkal is siet valamennyit, méghozzá szándékosan, éspedig biztonsági okokból. Tudniillik bebizonyosodott, hogy a sebességmérő által mutatott értéknek pszichológiai hatása van, azaz az emberek legnagyobb része önkéntelenül is visszavesz a tempóból, ha azt látja hogy túl nagy értéken áll a sebességmérő mutatója. Ebből kiindulva találták ki az autógyárak a gyorshajtás meglehetősen primitív (de hatásos) ellenszerét, azaz a százalékos arányban szándékosan csaló sebességmérőt, mert így automatikusan leveszed a lábad a gázról ha azt látod hogy a mutató százon áll, holott akkor még csak épphogy 90-nel mész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.