Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Szerintetek van érezhető külömbség ha az ember 95-ös vagy 98-as benzint tankol? Mármint azon kívül hogy a 98 drágább :lol:

Nekem a kis torkosom 9.2 körül eszik városban, mindegy hogy tél van vagy nyár klímával; és jobbára csak munkába járásra használom, egyszerre max 7-10Km-et megyek vele.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek van érezhető külömbség ha az ember 95-ös vagy 98-as benzint tankol? Mármint azon kívül hogy a 98 drágább :lol:

Nekem a kis torkosom 9.2 körül eszik városban, mindegy hogy tél van vagy nyár klímával; és jobbára csak munkába járásra használom, egyszerre max 7-10Km-et megyek vele.

mi most mértük a coupét:

Z18XE, kőkemény város, 9,1 L/100

és ebből 300 km szar és állandóan nyitott termosztáttal...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hey, Uhu, EZT hogy csináltad???

Elfelejtetted nullázni a napikmszámlálót? :blink: Max Respect!!!

Írok Neked pü-t, mert kérdésem van.

Peace

ja, csak opelnél adsz egy nagy gázt, és egy osztást esik a mutató :lol:

hát hogy csinálta volna, félig tette a tankot, és még nem nullázta le :) :)

Link to comment
Megosztás:

szerintem valami baj van a Coupéval... :lol: :blink:

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kupe/k_p029.jpg

Ha ez neked baj? :)

Amúgy 140-nél ilyen fényképet készíteni!!! Ki figyelte az utat? :)

Néha néha, míg vékonyabb volt a cipőm, meg könnyebb a lábam, nekem is voltak ilyen pillanataim...mármint fogyiban...meg F astra caravannal...nem coupéval. :D

Link to comment
Megosztás:

Neked milyen moci van benne Uhuhu?

Erre már nem kell króm diszléc hátra, mi?

Nem jó a kép a profilodban.

ugyanaz mint a tiedben! egynyóc, 125 lóval... :)

már itthon van a gyári krómdiszléc, 32.000 forinttért :) , sajnos ezen nincs gyárilag. magyarországi felszereltséghez nem adták... gondolom feláras lett volna annakidején... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem találtam leesett az álam grimaszt, de nem gondoltam volna ezt a díszléc dolgot. WAZZE! :)

Azé a 125 ló se semmi! Az enyémben csak négy henger van. Az is sorban! :blink:

Ez meg egy 7,4-es fogyi. Ez így korrekt.

Telo:

Egyébként én is viszek magammal plusz kannát, mert néha már kifolyik a benzin amit termel. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.