Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Köszi! Csak az a gáz, hogy én nagyon hülye lenni ebay-hez :oops: :lol:

No igen.. akartam is már régen kérdezni, hogy OFF ha úgy adódna, hogy lenne zsém, rendelne valaki nekem ebay-ről ? mert én egy kukkot sem értek, meg nem is vágom a menetét ON

Szóval piszok jól néz ki ez a lámpa speed. Gratula. ... irigykedem kicsit... nagyon :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy hol lehet az M3-as tükrökbe üveget pótoltatni? (2mm, zöldes)

Sztem meg kell próbálni üvegeseknél.

Újpesten pl. a piac mögötti kis utcában,(ha mész az árpád úton a váci irányába, akkor jobbra kell lekanyarodni a központ utáni első lámpánál és az első kisutca után jobra van) meg lehetne próbálni.

Ha esetleg járok arra megkérdezem.

Maga az üveg a zöldes gondolom.

Nincs esetleg képed?

Link to comment
Megosztás:

No igen.. akartam is már régen kérdezni, hogy OFF ha úgy adódna, hogy lenne zsém, rendelne valaki nekem ebay-ről ? mert én egy kukkot sem értek, meg nem is vágom a menetét ON

Szóval piszok jól néz ki ez a lámpa speed. Gratula. ... irigykedem kicsit... nagyon :lol:

Ha találsz valakit, aki vállalja, akkor szóljál!

Lehet, hogy Mélykék Pistát kellene megfűzni? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Újpesten pl. a piac mögötti kis utcában,(ha mész az árpád úton a váci irányába, akkor jobbra kell lekanyarodni a központ utáni első lámpánál és az első kisutca után jobra van) meg lehetne próbálni.

Ha esetleg járok arra megkérdezem.

Maga az üveg a zöldes gondolom.

Nincs esetleg képed?

Voltam reggel üvegesnél (Simonis Üvegcentrum - elég jók) de ők is csak 3mm-es fehérből tudják legyártani... :?

Zöld kéne, 2-es...

Az újpestit is ismerem, ha az ami az abc (Reál?) mellett van...

Tükör 1

Tükör 2

Link to comment
Megosztás:

öö ezzel megfogtál... nem tom mi van mellette, de mondjuk ÁBC re nem emlékszem csak valami kis trafikra.

Elötte a sarkon van egy csap szerelvény szaküzlet...

Képek.. háát ebből nem sok látszik. de ha jól sejtem a vastagság a lényeg.. meg a zöld szín...

Maga az üveg szinezett?

Link to comment
Megosztás:

Hát valahol gyártják azt a lámpát, lesz hozzá biztos külön, csak búra is ! :wink:

Azt csak szépcsendben mondom hogy műanyag búrája van, nem üveg !

Remélem nem kell sok búrát rendelni majd, csak eszembe jutott ez is mint lehetőség, pláne így, hogy messziből kell hozatni.

Azt láttam én is druszám, hogy műanyag, Márk (Speed) megmutatta.

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem kell sok búrát rendelni majd, csak eszembe jutott ez is mint lehetőség, pláne így, hogy messziből kell hozatni.

Azt láttam én is druszám, hogy műanyag, Márk (Speed) megmutatta.

Csak gondoltam bekörmölöm, mert én őszintén megmondon kicsit meglepődtem rajta.

Mennyi lenne az ára, ha üveg a búra :wink: :lol: :lol: ;) :( :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam reggel üvegesnél (Simonis Üvegcentrum - elég jók) de ők is csak 3mm-es fehérből tudják legyártani... :?

Zöld kéne, 2-es...

Az újpestit is ismerem, ha az ami az abc (Reál?) mellett van...

Ma megnéztem. Sztem nincs ott semmi ábc. A real talán bent a piacon van. Viszont mire odaértem már zárva voltak. Csak 16ig vannak.

De felírtam a telcsiszámukat. Nem tom esélyes-e,de egy próbát megér. (telcsit)

Kiírva volt autótükör is ha jól rémlik.

Tel: 06-1-369-04-05 Remélem nem írtam el.

Tükör 1

Tükör 2

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.