Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Redi ne vegyé bontóban me megszív6od a rugóval de csúf módon és akkor nem lesz kinek sírni vagy áll6sz neki az "új" kilincsedbe rugókat hajtogatni :idea:

Isti!

Ez a alacsony tető tuning 1re kezd idegesítőbb lenni, múltkor 1 volvot láttam és nem tudtam mi olyan fura... hát csak annyi h az összes oszlop 10-15cmel rövidebb volt...

De ezt ki engedélyezi?

Ehhez gondolom engedély kell és itt mondjuk tényleg komoly a theme, mert a kocsinak megborul a merevítése...

Link to comment
Megosztás:

....Isti!

Ez a alacsony tető tuning 1re kezd idegesítőbb lenni, múltkor 1 volvot láttam és nem tudtam mi olyan fura... hát csak annyi h az összes oszlop 10-15cmel rövidebb volt...

De ezt ki engedélyezi?

Ehhez gondolom engedély kell és itt mondjuk tényleg komoly a theme, mert a kocsinak megborul a merevítése....

Húúúúúúúúúúúúúúúúúha.

Ezt talán az amcsi autósoktól kellene megkérdezni, náluk reálisnak látnám, hogy végigzongoráztak hasonló dolgot. Tán :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ezt onnan tuom,h eccer left-tree-sz módon akartunk napf tetőt hekkelni 1 kocsiba.

Flexel neki elötte persze bejelöl, hát nem megtaláltam első húzásra a merevítést... :lol:

és innen indultak a kavarások, aminek a vége az lett h TILOS mert a merevítést áthekkeljük, akkor megváltozik a merevítésnek nemtom mije (olyan szép szavakkal indokoltak)..

Amúgy amit küldtél Isti az olyan 170 környékén mozog normál módban...

Csak most donno h fixen löjekk 1et vagy kísérletezzek!

Asszem mindjárt konzultálok ebajos menedzseremmel...

Link to comment
Megosztás:

F caravanra tanájjon má valaki valami szép pilácsot!

Egyébként hogy csinálják azt amikor a háccsó lámpa mongyuk szürke?Fólia?

:? És amikor teljesen áttetsző?Láttam már lepukkant skodákon is ilyet,pedig nem mai gyerök vót!Ilyen tuningok léteznek? :roll:

Nem hiszem el,hogy nem tudok valami normális lámpát tanáni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azokhoz könnyebb inpro jellegűt szerezni :wink:  

De állítólag van ember aki ki tudja szivni, de én még élőben ilyet nem láttam...

A színek meg ködöléssel vannak megoldva...

Csatlakozom. Én is hallottam már erről a kifakításról, de még nem találtam embert aki meg is csinálja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lásd be Geri, hogy ez meredek mondat volt.... :lol:

nem meredek csak nemtom melyikkel találkozott és melyikre gondolt a kollega :roll: ezen filózom, meg azon mijé is mond6ta eme kijelentését.

mind1 jön még bazs az én kertembe majd megkérdem :wink:

Link to comment
Megosztás:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7980476653&rd=1

Ez olyan szép, de a faxért ilyen drága... :twisted:

Atommanó... most már kezd tele lenni a cipőm veled! :lol: :lol: ;)

Én ilyen lámpát keresek, amióta megvan az Astram... és pont 2-3 hete találtam rá erre!!! :(

És nyilván veszek is egy ilyet, ha kicsit olcsóbb lesz! :?

De ha Te is ilyet veszel... hát tökön szúrom magam! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Drukkolok, hátha most sikerül... :lol: elsőnek lennie... :wink:

Kicsi Atommanó... enyhe Cinizmus, amit a hangodban érzek... csak nem felém irányul??? :roll:

Amúgy nem volt szó arról, hogy első akarok lenni vele... csak nagyon-nagyon tetszik... és biza... amint tehetem be is szerzem... :wink:

Link to comment
Megosztás:

De jóóóóó.

Lassan lehet listázni, ki mit nézett ki magának és mit "nem vehet a másik" :D

El vagytok kényeztetve !

Ha mindekinek Maruti-ja lenne, akkor ahhoz mondjuk van 1 fajta lexus style hátsó lámpa oszt kész, nem lenne vita   :lol:

Itt az igazság!!! :lol: ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Most nem értem miért baszogattok...

...Poén volt Teeeeee!

de Mélykék kollega sem fogta fel elsőre...

Amúgy meg miért tenném, pont én böfögöm egyfolytában, hogy nem lesz senkinek sem egyedi az autója, mert amit meg lehet venni azt megveheti más is...

...vagy csinálsz valami csúnyát, vagy drágát - na az tovább lesz egyedi, mert ha elérhető áron fut valami, vagy szép, azt más is megveszi...

Amúgy semmi okom az ilyen téren való versenyzésre, az enyim úgy is szebb lesz... :lol: (Azért ide írom, hogy poén, nehogy megint nekemugorjatok... :wink: )

Szóval érted, drága Speed... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Most nem értem miért baszogattok...

...Poén volt Teeeeee!

de Mélykék kollega sem fogta fel elsőre...

Amúgy meg miért tenném, pont én böfögöm egyfolytában, hogy nem lesz senkinek sem egyedi az autója, mert amit meg lehet venni azt megveheti más is...

...vagy csinálsz valami csúnyát, vagy drágát - na az tovább lesz egyedi, mert ha elérhető áron fut valami, vagy szép, azt más is megveszi...

Amúgy semmi okom az ilyen téren való versenyzésre, az enyim úgy is szebb lesz... :lol:  (Azért ide írom, hogy poén, nehogy megint nekemugorjatok... :wink: )

Szóval érted, drága Speed... :wink:

:lol: Persze... vágom, hogy mi a szitu... de úgyis Nekem... ;) (csak vicceltem! :wink: )

Az a bajom, hogy láttam azt most pénteken is, hogy ahogy nézték a lámpám és ahogy beszélgettem egy-két sráccal a városban... biza... max néhány hétig lesz csak nekem ilyenem (Kecskeméten).

Dehát... erről szól a tuning...

Amúgy én nem azért szeretnék olyan hátsólámpát, mert nincs másnak... hanme mert nekem nagoyn-nagyon tetszik! (már a 2es golfokon is csodáltam mindig)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.