Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Van valakinek tapasztalata,hogy bírná-e a féknyergen a szinter?Egyszer olvastam valahol,hogy szinterezni is szokták,de nem tudom,hogy ez mennyire él a gyakorlatban.Nekem a bringám szinterezve van,de csak fénysebesség után melexik fel egy kicsit. :lol: :lol: ;)

Szóval mekkora hő termelődik a féknyergen?Egyébként ezek a rohadt fújós festékek se bírják sokáig :(

Link to comment
Megosztás:

Opel16V-nek megvan a Vectra B 2.5V6 féknyereg+95%-os fékbetét :lol: .

Tomnak megvan a Vectra A hátsóhíd.Kicsit rozsdás, de dolgozom rajta :lol: .

Heminek pedig hamarosan meglesz az a bizonyos háromszöges 14'-es lemezfelni+féknyereg.Utóbbi árát még nem tudom, mert konkrétan nem kérdeztem.

A bontós meg feltette a kérdést, hogy mi a ráknak kell nekünk ennyi cuccos, amiket csak nagyon ritkán keresnek.Hát, mondom mi ilyen tuningolós népek vagyunk.Mire ő, de qvára ráértek ilyenekre! ;) :(

Hát........................... :smt003

Link to comment
Megosztás:

Banyek. De azon nincs rajta a hátsó 2 féktárcsa+ a fékpofák, ugye? Nyugtass meg. Az pofátlanul occsó lenne. :lol:

Kiábrándítalak.Még a kézifékkötelek is rajta vannak.Meg minden.Csak majd még egy kicst csiszolni, meg festeni kell, meg megjáratni a munkahengereket, ami nem nagy meló, ha már le van légtelenítve, meg valszeg a tárcsák egy icipici szabályozást elbírnak majd, de max. csak egy érintő erejéig.Szal......................... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiábrándítalak.Még a kézifékkötelek is rajta vannak.Meg minden.Csak majd még egy kicst csiszolni, meg festeni kell, meg megjáratni a munkahengereket, ami nem nagy meló, ha már le van légtelenítve, meg valszeg a tárcsák egy icipici szabályozást elbírnak majd, de max. csak egy érintő erejéig.Szal......................... :lol:

Pofám leszakad, ez hihetetlen jó ár! ;)

Jellemző, h ennyiért el tudsz kötni ilyen cuccot, vagy ez csont mák volt?

Link to comment
Megosztás:

Így már jobban hangzik.  :lol:  

A bontósnak meg üzenem hogy ez nem ráérés, hanem késztetés...  :lol:

Köszi a választ!Vectra B 2.5 V6 féknyerget mihez teszed fel?Milyen tárcsához?Csak érdekel azért kérdezem.Első illetve hátsó is?Vagy hátul géesi marad?G

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.