Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A motor minden tipushoz jó, amibe c20xe építhető (Kadett, Vectra A, Calibra, Manta, Corsa, Tigra, stb.)

Használt motor, de a kiszerelésig gyönyörűen járt. A jószág maga a pokol. 246 lóerőt tud tengelyen (mért teljesítmény).

Néhány adat

1.8 literes blokk lett 2 literesre átalakítva, de a motorszám továbbra is 1.8, tehát egy versenyen az 1.8-as kategóriában lehet vele tarolni. Kifejezetten tuning célokra lett felfúrva.

C20XE dugattyúkat kapott, tehát az égéstér is megfelelő.

A c20xe átdolgozott hengerfejét kapta, a csatornák ki vannak bővítve, köszörült vezérműtengelyekkel és állítható vezérműtengelykerékkel.

A 45-ös Weber-re DBilas szívócső van szrelve. A Weber teljesen komplett, a levegőszűrőkkel együtt.

Egy Pierburg gyújtási rendszer végzi a gyújtást, automatikus gyújtásállítással (programozható, de tökéletesen be van állítva ehhez a motorhoz). A programozáshoz sajnos nincs adatkábelem és szoftverem.

A fordulatszám 8000 rpm-re fel lett emelve. Pierburg üzemanyagpumpa szintén tartozik hozzá.

A lendkerék ki lett könnyítve és sportkuplung lett beszerelve. A blokk fényezve volt, de persze ez újrafényezésre szorul.

A motort már kiszereltem és hozzáfogtam a szétszereléshez, mert másik autóba akartam építeni. Ez a tervem persze befuccsolt.

Szükséges egy c20let hengerfejtömítés beépítése és néhány kisebb tömítés cseréje.

Ez csak egy motor, az összes fent leírt holmival. Tehát nincs váltó, motortartó bak, önindító, generátor, féltengelyek.

Rossz hír :

Van egy enyhe repedés a hengerfejen, mert rossz tömítést használtak. Nem vészes, ahogy egy tunincég is elmondta, a rossz tömítés okozta hiba nem tragikus, c20let tömítés beépítéssel megoldható. A Pierburg gyújtásbox-ban hiba van, az utóbbi időben nem adott gyújtószikrát. Ezt át kell nézetni, van-e törés a forrasztásban, de lehet az is, hogy a földkábel miatt van probléma. Lehet enélkül is használni a motort, így 200-210 lóerőt tud.

Hát, kábé ezt írta. 8)

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Az a motor nem 1.6, hanem 1.8 eredetileg. Az már nem olyan blokk,

mint a "mienk". :D Meg hát az a 200 ló is a főtengelyen mért teljesítmény,

nem ezt viszi át az útra.

És ez nem lenne jó utcai használatra, ugyanis a Weberekkel külön

csapatprogram egy hidegindítás, meg hát a fogyasztása sem teljesen

hétköznapi (25-30L körül ha kíméled), és nem lehet megfeleltetni

semmiféle környezetvédelmi normának.

Én személyszerint nem venném meg repedt hengerfejjel és rossz

elektronikával 300-400 euróért sem... Nagyjából ennyit ér a két Weber

és a szívósor.

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Az a motor nem 1.6, hanem 1.8 eredetileg. Az már nem olyan blokk,

mint a "mienk". :D Meg hát az a 200 ló is a főtengelyen mért teljesítmény,

nem ezt viszi át az útra.

És ez nem lenne jó utcai használatra, ugyanis a Weberekkel külön

csapatprogram egy hidegindítás, meg hát a fogyasztása sem teljesen

hétköznapi (25-30L körül ha kíméled), és nem lehet megfeleltetni

semmiféle környezetvédelmi normának.

Én személyszerint nem venném meg repedt hengerfejjel és rossz

elektronikával 300-400 euróért sem... Nagyjából ennyit ér a két Weber

és a szívósor.

Az 1.8-at benéztem!Bocsika! :oops: :oops:

Mindenesetre érdekes, bár a repedt hengerfejjel 1t értünk.

Link to comment
Megosztás:

milyet ish?

Én most néztem, hogy rakat embör bevárásorl angyali szemeket az első körben és most meg kezdenek kijönni a jobbnál jobbak....

ha nekem lesz tutti olyan, amelyiknek az index is a testhez tartozik me' a különlevő sztem hóóót csálén áll...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.