Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Már egy hónapja meg van rendelve és nekem 2 hete mondták! :D

Szóval ciki. Most beszéltem vele, mondta hogy ez az Alfáknál meg az Astráknál is gond szokott lenne (jófej hogy előre szólt!! :evil: :evil: ), de arréb lehet rakni a dobozt, vagy le lehet hajlítani annyira hogy beférjen. Mondtam neki hogy érdekes hogy ez így gyári én meg ehhez rendeltem. Most abban maradtunk hogyha bemegy így is (minimális lejhajlítással meg kipárnázaással), akkor ok, ha meg nem akkor még beszélünk. Szóval csak óvatosan ezzel a Veres Gábor "Úrral"... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy otthon is nyugodtan berakhatod! Összecsavarod addig hogy

kényelmesen rá tudd tenni a tornyokra, majd egy kicsit (nem recsegésig)

be kell feszíteni az állítócsavarral. :D

Ha már itt vunk. A torony tetején van az a 2db kb 8-as csavar. Arra kell ráfogatni a merevítőt?

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Mi van abban a dobozban?

Amúgy otthon is nyugodtan berakhatod! Összecsavarod addig hogy

kényelmesen rá tudd tenni a tornyokra, majd egy kicsit (nem recsegésig)

be kell feszíteni az állítócsavarral. :D

Uhu szerint csak biztosíték meg relé, szóval nyugodtan áthelyezhető.

Hát jó, akkor hétvég felhelyezem magamnak! :wink:

Link to comment
Megosztás:

A csavar lehet hurka, mert az csak a helyére fogja a merevítőt, a tányérjának kell felfeküdnie, az viszi az erőt át. :D

Úgy tanul az ember, ha kérdez. :D Majd uis kell vmi jó kis képet szereznem egy gyári merevítőről, mielőtt megcsináltatom magamnak. :P

Link to comment
Megosztás:

Az enyémet fotózhatod meg bármi egyéb méretet vehetsz róla, de ezek szerint nem ez a legszerencsésebb konstrukció. :wink:

Akkor most hogy van ez a biztosításos dolog? Lehet használni a cart így is? (Chat-ben is folytathatjuk akár a beszélgetés ezen részét)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.