Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Elől Katona-féle Bilstein hátul sárga Konik középállásban és valami Patyi féle ültetőrugó ismeretlen mértékű ültetéssel.

Az Antis kijelentést én sem gondoltam komolyan, miután hengerfej nélkül is csak a szokásos deszkákkal lehetett kitolni a gépét! :D

Link to comment
Megosztás:

Elől Katona-féle Bilstein hátul sárga Konik középállásban és valami Patyi féle ültetőrugó ismeretlen mértékű ültetéssel.

Az Antis kijelentést én sem gondoltam komolyan, miután hengerfej nélkül is csak a szokásos deszkákkal lehetett kitolni a gépét! :D

Wow!! Miből lesz a csere-bogár :DD Képek? kivi lennék rá majd milyen lett...

Link to comment
Megosztás:

Komolyan ,az ív szétfogja égetni, meg zárványos és nem tömít rendesen. Vagy ha kuva jól heftelsz akkor próba de én nem ajánlom :P

Az én hátsó dobom ivvel van felrakva, + toldva, össz 3 ivhega van rajta.

Nos eddig 1 éve van fennt, de hibátlan a hegesztés, és eddid 7-ből 7 azt mondta, mikor megnézték, hogy lánggal van hegázva. Hát kiábrándítottam őket :D

No persze hozzá kell tennem, hogy én nem tudok ennyire jól hegeszteni ivvel, de haver faterja igen :D

Link to comment
Megosztás:

Lementem bepróbálni a rendszert és úgy néz ki hogy frankón útban van egy GM 90 587 327 AMP feliratú doboz, ami a menetirány szerinti baloldali toronyra van felcsavarozva. Ez mi? Hívjam a srácot hogy ezt hogy gondolta, vagy áthelyezhető, sőt nem is széria tartozék?

Link to comment
Megosztás:

Lementem bepróbálni a rendszert és úgy néz ki hogy frankón útban van egy GM 90 587 327 AMP feliratú doboz, ami a menetirány szerinti baloldali toronyra van felcsavarozva. Ez mi? Hívjam a srácot hogy ezt hogy gondolta, vagy áthelyezhető, sőt nem is széria tartozék?

Úgy vetted át, hogy nem próbáltad fel előtte ? :D

Ejjjj teee.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.