Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nem igazán ide tartozik, de nam talaltam neki jobb helyet, ugyhogy ide irok: ismer valaki olyan szakembert aki muanyag elemek keszitesevel foglalatoskodik? Konkretan kotenyre, maszkra gondolok. Es nem Autoplastik-a, meg majoshaza, hanem valami megfizethetobbre gondolok.

A masik kerdesem: van itt valahol belinkelve egy designernek a weboldala, de nem talalom, valami H betus a neve asszem. Nala lattam morcositast, azt hegeszti, vagy csak ugy ott van? Es mi is a webcime?

Link to comment
Megosztás:

Hernád Tominak hívják, heggeszteti, nem ő csinálja, csak tud helyeket ahol megcsinálják, de megkéri az árát...amúgy jóbarátom... :wink:

A morcosítást amúgy egy sima lakatos is megcsinálja, semmi ördöngősség nics benne...

Valami keményebb papírra kivágod a sablont, (célszerű középen elfelezve csak a felét, hogy egyforma legyen) odanézed, próbálkozol, majd ha evvel megvagy elcsattogsz egy lakatoshoz, aki ezt fémből felheggeszti neked... :wink: Aztán meg fényező.. :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Csináld meg addig  avilágítást, és akkor én is átmegyek valamelyik nap... :wink:

na akkor ezért nem fogom megcsinálni :D

Már csak az otthonomból hiányzol :P :D :D

Amúgy láttam a fakításod a mocitetőről!

Még most szólj ha tudsz jó áron üvegszálat vagy hasonlót, mert akkor nem morcizom be meg fényezem....

Link to comment
Megosztás:

... ismer valaki olyan szakembert aki muanyag elemek keszitesevel foglalatoskodik... megfizethető éron?

Asszem, nem az olcsót kellene keresni, hanem a jót! Épp tegnep csináltam egy vadiúj lökhárítótoldatot, a gyártó után. A pontos árát nem tudom, de ezeket húsz pénz körül szokták mérni, ehhez képest papírvékony, és még véletlenül sincs semmi célzás a felfogatásra. Oldd meg :evil: . Asszem a majosházaiak ilyet nem csinálnak. Biztos drágább, de odateszed és passzol, ezt meg még faraghatom, míg illeszkedni fog valamennyire. :evil: :evil: :evil:

Mellékesen én is azért kezdtem el műgyantázni, mert láttam, mások hogyan dolgoznak. Elszomorító... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.