Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Igen, Elektrom Ágnes, és senkinek nem tanácsolom, hogy központizár-motorral próbálkozzon, mert nem lesz benne annyi erő sem, hogy legalább megmozdítsa a zárat. Viszont ezt meg relézni kell, de vastagon, mert simán képes induláskor felhúzni 10-15A-t! Ajánlom a 30A terhelhetőségű reléket, nekem beégette a 20A-os érintkezőit.

akkor ha jól értelmezem, csak egy ilyen moci, meg 1 relé, meg vezeték meg kapcsoló köll hozzá???

na meg megfelelő rudazat hajlítgatása???

Link to comment
Megosztás:

akkor ha jól értelmezem, csak egy ilyen moci, meg 1 relé, meg vezeték meg kapcsoló köll hozzá???

na meg megfelelő rudazat hajlítgatása???

Jól értelmezed! :D

Persze ajtónként, mert elég bonyolult mechanika kellene, hogy egy központi motorral tudd az összeset nyitogatni! :D :P :D :wink:

Link to comment
Megosztás:

A rekordnak én is megcsin a csomitetejét gombnyomásra nyílónak és elektromágnesnek trabi önindító behúzótekercsét használtam. De azt nem telo támasztja ki, hanem rugó csapja fel, ezért az nyílik is nyomáskor. Lehet hogy a te csomitetőd nem nyílna ki, mert nehezebb és telo támasztja ki.

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul ha le lesz falazva a zár helye, és kijön belőle a központizár-motor, még a vezetékeket sem kell behúzni, csak az A-oszlopnál rácsatlakozni. :idea:

Bááááz Szilárd mondd vmit emberünk :idea:

hogy mennyire fáj ilyenkor a felismerés azt el sem tuom mondani!

Erre nem jöttem volna rá ESK szétszedtem volna....

a rutin G ugye?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.