Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

vilcomp-nál ezt találtam:

Wh-2v 2 vezetékes (követő) motor központi zár javításhoz, kiegészítéshez. 2.000,- /db

Wh-5v 5 vezetékes (vezérlő) motor központi zár javításhoz, kiegészítéshez. 2.300,- /db

meg ezt:

Wheels NCL-17 Vezérlő modul kábelköteggel, központi zár javításhoz. 3.700,- /db

CarLock-2

Vezérlő modul központi zár javításhoz, kiegészítéshez. 3.300,- /db

és ehhez már csak vezeték és 1 kapcsoló kell szerintem....na meg a beszerelés :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nem baj majd bérlünk két trélert, elvisszük hozzá a vasakat, ő meg megcsinyázza...mi meg röhögünk... :roll:

Ha már falazás.. oldalsó ajtók, én nem akarom, mert zár már most sincs, és így is ki kell lalálni valamit, hogy honnan lehet majd valami segédáramot adni, ha lemerül az aksi... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beleszólni, de már mindegy, megtettem... :oops:

Szal nekem a csomagtartóm már vagy két éve távirányítóval nyílik, a hátsó ajtók meg fejlesztés alatt vannak, egyenlőre a nyitó"motorok" vannak beszerelve készre.

Amit mondani akarok: a csomagtartóba egy bontott Senatorból tettem a nyitókát, ott is ugyanerre szolgál. Viszont ritka, legalábbis én nem találtam többet. Cserébe ugyanilyenek vannak a dévúkban is, lásd Nexia, Espero stb. Tökéletes a hasonlóság, csak az utóbbit valami Huan Xing Ling Bong Fu... cég gyártja. A Daewoo - Chevy Klubosoktól kaptam meg a Daewoo - Hunyadi bontó címét és telszámát, innen sikerült darabonként 2500 egységért beszerezni. :idea:

A bontó címe: 1171. Zrínyi u 36, tel: 0612568094 és 06209134978.

Link to comment
Megosztás:

És egy az egyben passzol a cucc, vagy henkelni kell? :roll:

Természetesen nem stimmel! :D

De nem nagy kaland. A csomagtartóban a nyomógomb úgyis rudazatot húz, ha találtál helyet a "motornak" (azért idézőjelben, mert igazából ez egy elektromágnes, hasonlít a behúzótekercsre), akkor csak kellő hosszúságú rudazatot kell hajlítani neki. Az ajtó már problémásabb volt a kis hely miatt: ha a kellő szögben állt a cumó, vagy volt valami a rudazat útjában, vagy az egész állt a lejáróüveg útjába, vagy nem lehetett szerelni. De ezt is meg lehetett oldani egy kis leleményességgel.

Link to comment
Megosztás:

én csak attól a részétől kexelek, amivel behúzod azt nem árt eltalálni méretben, hogy rendesen zárjon :idea:

Ezt most nem vágom... Mi zárjon? Mert ez csak nyit, a zárás a hagyományos módon zajlik - egyszerűen becsapod... (Elhitetsz vele valami hülyeséget!)

Link to comment
Megosztás:

Igen, Elektrom Ágnes, és senkinek nem tanácsolom, hogy központizár-motorral próbálkozzon, mert nem lesz benne annyi erő sem, hogy legalább megmozdítsa a zárat. Viszont ezt meg relézni kell, de vastagon, mert simán képes induláskor felhúzni 10-15A-t! Ajánlom a 30A terhelhetőségű reléket, nekem beégette a 20A-os érintkezőit.

Link to comment
Megosztás:

...a nyitásra gondoltam...

Jahogy... értem! :D

A rudazat hosszát kell eltalálni. Nem kell hozzá pilótavizsga...

A központizár kiugorhat a csomagtartóból, ha már úgyis be lesz hegesztve a helye, de az ajtókban érdemes megtartani, hogy ne lehessen egyszerűen, az ablakon benyúlva kinyitni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.