Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Kiért nem próbálkoztok meg egy bontóban B Omega telókat venni? Nekem azok vannak benne, felfogatással együtt le lehet szedni, és egész egyszerű beszerelni...

Ja, és erősek is, tizenöt-húsz centiről már felnyitják a motorháztetőt, nem kis meglepetést szerezve a vizsgáztatónak! :)

Utána meg már észre sem veszik a fóliát... :)

Link to comment
Megosztás:

Mélykék!Konkrétan mibe való is ez a telo?Eredetileg?Mert ugye mondottak itt már Kadett E csomagtértelót is, csak egy kicsit borsos áron tudtam volna beszerválni!

Szóval? :?: :shock:

Hogy minek a milye volt a kindulási alap, mit vettek alapul, azt passzolom. Szépen becsomagolva, motortér telónak érkezett Astra F-be, amely szerepkörre tökéletes :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól láttam ez egy Raid teleszkóp!Ő gyártja,más felül cimkézi!Sajnos a cég most változtatta az árlistáját, s még nem küldte az újat!Sajnos a régit nem közli a magyar képviselet,pedig ez alapján lehetne estleg meggondolni a beszerzését!A kinti katalogus ár:E 34,90-,de ez NEM univerzális!

TRIDON márkanév van rajta + a dobozán.

Antinak és Gergőnek szettenként 15 € volt a + két teló, amire én eredetileg licitáltam az a végén mindkettő alatta volt ennek az árnak :)

Meglássuk mennyit/meddig bírja.

Link to comment
Megosztás:

OFF: mélykjék76: arról az f astra sedanról a campona tetőparkolóján nincs képed hátulról?

ON

Bocsi :oops:

Az sem az én képem, csak fent van a használtautón és onnan linkeltem :)

Ha fent lesznek a taliról a képek, akkor nézd meg hátha lelsz közöttük olyat, amit te is keresel :wink:

ui: semmi off-ot nem látok a kérdésedben :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.