Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Anno astrás koromban nekem is ez lett voln a következő lépés, akkor gabi pontosan Lmagyarázta,h miért is. Azt tuom,h a hid felmegy pontosan stimmel, kézifékkötéllel lesz 1 kis meló.

Ekkor jött az,h összeszámoltam,h v2000hid+chip+gsioptik+stb... sokkal többe van, mintha eladnám és átülnék 1 dzsieszájjba :idea:

Link to comment
Megosztás:

Azon filózok, hogy lehetne megoldani, hogy a hátsó dob helyett tárcsa kerüljön fel ...

Abs-es a járgány ...

Én is ebben vagyok jelenleg! :) Viszont egyesek szerint a v2000 hátsó hídja nem jó az Astra alá... A GSi viszont stimmel, ahogy Aztec mondta. Szerintem a hátsó tárcsafékhez nem kell a teljes hidat cserélni, csak a komplett hídhoz van stabilizátor is, ami elég jótékonyan befolyásolja a kanyarstabilitást. Annyi pluszt simán megér (szerintem :roll: ). :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Én is ebben vagyok jelenleg! :) Viszont egyesek szerint a v2000 hátsó hídja nem jó az Astra alá... A GSi viszont stimmel, ahogy Aztec mondta. Szerintem a hátsó tárcsafékhez nem kell a teljes hidat cserélni, csak a komplett hídhoz van stabilizátor is, ami elég jótékonyan befolyásolja a kanyarstabilitást. Annyi pluszt simán megér (szerintem :roll: ). :twisted:

Előre vegyetek inkább valami vicces tárcsát és jópofa betétet, úgy is ott van fékhatás jelentősebb része :wink:

Link to comment
Megosztás:

és mi a helyzet az ABS-sel azt is egyszerűen át lehet kötni vagy ott már módosíteni kell valamit?

Elöl lehet növelni a tárcsa méretét vagy az bonyolult?

Akkor ha jól vettem ki a szavadból akkor hogy hátul is tárcsafékes legyen a masina akkor kb 60eft amit minimum rá kell szánni!

Link to comment
Megosztás:

és mi a helyzet az ABS-sel azt is egyszerűen át lehet kötni vagy ott már módosíteni kell valamit?

Elöl lehet növelni a tárcsa méretét vagy az bonyolult?

Akkor ha jól vettem ki a szavadból akkor hogy hátul is tárcsafékes legyen a masina akkor kb 60eft amit minimum rá kell szánni!

Én is ezeket akartam kérdezni! :)

Link to comment
Megosztás:

ABS-t nemtom, azt valami szakitól kellene megkérdezni.

Fékerőszabályzónak nem sok beleszólása van a dolgokba, szal

nem kell semmilyen beállítást tenni, ill. nem is lehet. :)

Előre kicsit neccesebb a nagyobb fék téma, az már nem kis játék.

Nem is olcsó, valamint sok a szívás, és a megkötés (pl. Nekem a 288-as

fékre nem megy fel 15"nál kisebb kerék, de még azok is csak fél centis

pogácsával).

Link to comment
Megosztás:

Előre kicsit neccesebb a nagyobb fék téma, az már nem kis játék. Nem is olcsó, valamint sok a szívás, és a megkötés (pl. Nekem a 288-as fékre nem megy fel 15"nál kisebb kerék, de még azok is csak fél centis pogácsával).

Gabiiiiiiiiiii nem kell mindenkinek Omega fétárcsa teeeeeeee :) :D

Tán elegendő lenne a nagyobb tárcsa tipuson belül :wink:

Milyen motorokhoz rakták ezeket, azt nem tudod ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.