Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

nekem is nagyon tetszik bár nem túl nagy a kép de tényleg jó lett! most jártam hétvégén arra de ha legközelebb megyek majd lehet felveszem veled a kapcsolatot! :wacko: szerintem az ár sem vészes főleg így hogy alakítani sem kellett semmit se! <_< :(

Ok, ahogy gondolod. Egyébként hétvégén tudok küldeni PÜ be nagyobb képeket is, ahogy megcsinálta a karosszérialakatos.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép lett az autód :wacko: :(

Gondolom a hátsó rendszám, be lesz süllyesztve a lökösbe, világitással együtt...

Ültetni is fogod?

És valami szép felni?

Grat hozzá, ######a lett!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép lett az autód <_< :wacko:

Gondolom a hátsó rendszám, be lesz süllyesztve a lökösbe, világitással együtt...

Ültetni is fogod?

És valami szép felni?

Grat hozzá, ######a lett!

Köszi. Egyenlőre csak fel van oda dobva a rendszám. Amíg nem tudok szerezni egy jó kis lököst. Sztem GSi lesz. Ültetés majd az alufelni függvényében lesz majd sztem.

Link to comment
Megosztás:

Hümm, mert miért ?

Mer a Tominak is már egynyóc van. :wacko:

A hátsóajtó falazás még lehet jó, ha a két lámpa közé felraksz egy facelift utáni 5.ajtó csíkot, amin van a rendszámtábla. Úgy a rendszám helye is meg van oldva és a két lámpa és a hátsóajtó között nincs 1cm szintkülönbség. Szerintem úgy jobb lenne. <_<

Link to comment
Megosztás:

Mer a Tominak is már egynyóc van. :(

A hátsóajtó falazás még lehet jó, ha a két lámpa közé felraksz egy facelift utáni 5.ajtó csíkot, amin van a rendszámtábla. Úgy a rendszám helye is meg van oldva és a két lámpa és a hátsóajtó között nincs 1cm szintkülönbség. Szerintem úgy jobb lenne. <_<

Spec most nem fogalmaztam egyértelműen.

Fehér méé nem falazandó ? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.