Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A zárnyelvnek van egy kicsike része ami elsőre kiold, utána van az a nagy része, azt kell kivágni úgy hogy ne tudjon már beakadni, és akkor nem kell semmi időrelé stb. Ma már kint voltam vagy 20x a kocsinál, de ezt mindig elfelejtettem megnézni, pedig fél perc csupán <_<

Link to comment
Megosztás:

A zárnyelvnek van egy kicsike része ami elsőre kiold, utána van az a nagy része, azt kell kivágni úgy hogy ne tudjon már beakadni, és akkor nem kell semmi időrelé stb. Ma már kint voltam vagy 20x a kocsinál, de ezt mindig elfelejtettem megnézni, pedig fél perc csupán :(

Úgy rémlik, hogy ki szoktak vágni a zár nyelvéből... :wacko:

<_<

Link to comment
Megosztás:

Ok, rádbízom, de szerintem kár túlbonyolítani. <_<

Kivágod a zárból amit kell, és egy kicsit kitekersz a gumi ütközőkön, az ajtón. Az ajtó kipattan magától, pont annyira hogy meg tudd fogni az alját vagy a rendszámot vagy akármit hogy fel tudd nyitni. :wacko:

Elküldöm postán a zárat. Megcsinálod nekem jó pénzért? :(

Link to comment
Megosztás:

A posta többe kerül, mint az az 5perces flexelés :(

Tényleg nem tart sokbol, nyitsd fel az ajtót, és egy csavarhúzó segítségével nézd meg hogy is működik.

Nem az a baj. Nincs itthon ilyen szerszámok, gépek sajna. :wacko: Eddig nem volt ilyenekre szükségem. <_<

De már be van tervezve a vásárlásuk.

Link to comment
Megosztás:

Nem az a baj. Nincs itthon ilyen szerszámok, gépek sajna. :( Eddig nem volt ilyenekre szükségem. <_<

De már be van tervezve a vásárlásuk.

Ha akarod bütykölgetni a kocsit, be kell szerezni ezt azt :wacko: Vagy 60ezret elköltöttem már én is szerszámokra gépekre, de megéri.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kinéztem egy tuning lökhárítót. Sedanhoz való.

Kérdés:

Ha megvenném passzolni fog az én 5 ajtós opelemre?

Van valamilyen eltérés a sedan meg az 5 ajtós astra között hátsó lökhárító ügyben?

Zsoltee cartárs igazat szólt...nem is kevés különbség van! Viszont érdekelne a morcosítás ami a gépeden van! Hol csinálták, mennyiért, a felnyitó kallantyú hogy van megoldva....stb stb :wacko: Egyszóval minden <_<

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee cartárs igazat szólt...nem is kevés különbség van! Viszont érdekelne a morcosítás ami a gépeden van! Hol csinálták, mennyiért, a felnyitó kallantyú hogy van megoldva....stb stb :wacko: Egyszóval minden <_<

Ahol a gyári bebújó van a kezednek a maszkon ( két gumicsík között ), oda kell vágni egy nyílást, hogy beférjen a kezed a morcosítás alá és nem kell meghosszabbítani a kallantyút. :(

dújúszívátájmín?

32684_1207173131.jpg

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee cartárs igazat szólt...nem is kevés különbség van! Viszont érdekelne a morcosítás ami a gépeden van! Hol csinálták, mennyiért, a felnyitó kallantyú hogy van megoldva....stb stb :wacko: Egyszóval minden <_<

szia

Szekszárdon csináltattam egy karosszérialakatossal. 13.000 be fájt nekem. Sima normál, gyári kallantyú van a mocitetőn, átalakítás nélkül. (igaz jó mélyen be kell nyúlni, hogy elérjem a kart! De hát nem mindennap kell felnyitni a motorháztetőt. :()

Link to comment
Megosztás:

ja és mrbis, ne vegyél undorító tuninglökhárítót a kocsidra, mert felesleges. Gyári lökös színrefúj, szép felni, ültesd ameddig lehet és kész a "tuning" autó. <_<

Lehet h gyári gsi lesz mégis. Ha szerencsém van akkor a paksi bontóban vannak még a gsi lökösök, mert nemrég bontottak gsi t.

Link to comment
Megosztás:

szia

Szekszárdon csináltattam egy karosszérialakatossal. 13.000 be fájt nekem. Sima normál, gyári kallantyú van a mocitetőn, átalakítás nélkül. (igaz jó mélyen be kell nyúlni, hogy elérjem a kart! De hát nem mindennap kell felnyitni a motorháztetőt. :wacko:)

nekem is nagyon tetszik bár nem túl nagy a kép de tényleg jó lett! most jártam hétvégén arra de ha legközelebb megyek majd lehet felveszem veled a kapcsolatot! :( szerintem az ár sem vészes főleg így hogy alakítani sem kellett semmit se! <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.