Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Na mind1 megpróbálom rávenni!

De lehet hogy csak középdob lesz belőle nem katalizátor!

Tényleg a középdob nem elég ha azt kiveszem vagy lecserélem gázgyorsítóra?

Akkor titokba kiszedeted a katalizátort azt jóvan..ha megkérdezi mér ilyen hangos mostanában azt mondod h ez ilyen volt eddig is vagy, kikormoltad azt kész ^_^ :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na mind1 megpróbálom rávenni!

De lehet hogy csak középdob lesz belőle nem katalizátor!

Tényleg a középdob nem elég ha azt kiveszem vagy lecserélem gázgyorsítóra?

Középdob cseréhez hegeszteni kell, a katalizátort pedig ki lehet iktatni csavarozással is, úgy ahogy Thor-nak van megoldva. Én ezért mondtam hogy jobban járnál azzal. Csak azt nem értem hogy faterod ha nem engedi hogy kiszedd a katalizátort ( ami az egyszerűbb ) akkor miért engedné meg hogy kiszedd a középdobot, amit még rosszabb megcsinálni és gyakorlatilag ott szétbarmolod a gyári rendszert miatta. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Esetleg kell szerezni egy rossz katalizátort, és átdugni rajta egy csövet, így látszólag nem nyúltak hozzá. ^_^

Ismerősöm 1.6 Brava-ján van kibelezve a katalizátor, de nagyon rút hangja lett tőle :D De legalább már megy és kevesebbet eszik, amióta lélegzik a motor :D

Link to comment
Megosztás:

fémes, csörgős hangja lesz, nekem nem volt benne, amikor megvettem, Patyi tett bele. nagyjából fél lóerővel erősebb nélküle :D

Körülbelűl ennyit érezni, de ettől vmivel több, legalábbis jobban ugrik nem?

Amíg jó a katalizátor nem nyúlok hozzá én se, egyszerűbb úgy a műszaki ^_^

Link to comment
Megosztás:

Láttál már katalizátort nem ? Ha leveszed, akkor az hiányzik onnan NEM ? ^_^ :D

Egy darab cső, a végén peremmel, meg két-két likkal. Csak arra céloztam a 4 csavarral, hogy ennyi visszarakni a Katit, ha megy műszakira a járgány. Lehet majd egyszer kipróbálom heccből, hátha szaporodik a ménes. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.