Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Már párszor megállítottak rendőrök. Egyik sem szólt érte. A házilag sötétítettért baszogassa is aki megérdemli, mert némelyik olyan sötétre csinálja hogy még egy 1000Wos refletor sem vinné át, nem egy 21Wos izzó. Az enyémem egyébként simán átlátni, látod benne az izzót is, szal nem annyira sötét mint a kocsi. Meg mivel benne van az "E" betű is, baszogatni nem tud érte. :P

http://img189.imageshack.us/img189/9003/fnykp0191.jpg

Azért a biztonság kedvéért raktam fel a hátsóajtóra középre egy pótféklámpát, ha valaki elbambul észre lehessen venni ha fékezek, vagy éppen rásüt a lámpára a nap. Mivel ebben a lámpában a gyári Astra féklámpa helyén van a helyzetjelző és a féklámpa is. :lol:

Nagyon céép! nekem tetszik...kár hogy Sedanhoz nem lehet kapni. Így kénytelen voltam lesötétíteni az enyémet. De én poliuretán lakkot fekete akrillal színeztem, nem pedig a bolti szarokkal kísérleteztem.

16137-20100128-AW9bHL.jpg

De fog... de így alapjaiban ez nem éri meg... ha a programot is hozzá írják a szívó oldalon is történik módosítás, illetve a befecskendezésnél is, akkor lehet elérni a fent említett kb 15-18 mérhető lóerőt... kérdés, ez kinek mennyi ér meg... én még mindig azt mondom, hogy ha gyenge az autó vegyél erősebbet, és ha már olyan erős, hogy jó alap a tuningolásra akkor érdemes vele ilyen téren foglalkozni...addig ezek inkább pszichés tuningok, és magas fokú pénzkidobás... de mindenki magad dönt erről nyilván...

Jah...és igen... az alapjárat is változik ezzel...

Teljes mértékbe igazad van! Aki sebbeséget akar, az vegyen egy 1,8-ast, vagy 2 litereset. Egy 2,2 literesbe gyárilag benne van a 150 paripa. 150 lóerőhöz fék, váltó, futómű....nem kell gányolni. Egyébként lassan minden bokorba yard fotózgat....és nagyon tud fájni mikor egy 35-40km-es túllépésért 40-50ezret kell fizetni :rolleyes: De csak úgy halkan megjegyzem, 1.4-es autóm se lesz többet :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon céép! nekem tetszik...kár hogy Sedanhoz nem lehet kapni. Így kénytelen voltam lesötétíteni az enyémet. De én poliuretán lakkot fekete akrillal színeztem, nem pedig a bolti szarokkal kísérleteztem.

http://pics.coldline.hu/pics/16137-20100128-AW9bHL.jpg

Teljes mértékbe igazad van! Aki sebbeséget akar, az vegyen egy 1,8-ast, vagy 2 litereset. Egy 2,2 literesbe gyárilag benne van a 150 paripa. 150 lóerőhöz fék, váltó, futómű....nem kell gányolni. Egyébként lassan minden bokorba yard fotózgat....és nagyon tud fájni mikor egy 35-40km-es túllépésért 40-50ezret kell fizetni :rolleyes: De csak úgy halkan megjegyzem, 1.4-es autóm se lesz többet :D

nagyon faxán néz ki :D :P :lol:

Módosítva : coupe
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok csatlakoznék!

DSCF1569_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSCF1571_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSCF1863_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1.7 TD isuzu...

Lenne is kérdésem.

Kéne olcsón nekem egy jobb első lámpa (kiverte egy kavics az üveget), 2db normális ülés (3ajtósba való), meg esetleg egy GSI hátsó híd mindennel.

Nem vagyok képben árakkal kapcsolatban. Nincs valakinek elfekvőben? Mennyibe kerülnek ezek mostanában?

Köszi!!

Ja még annyi, az fordult meg az okos fejemben, hogy meg kellene buherálnom a hátsó lámpát. Gyárilag ugye ha mondjuk a jobb hátsó lámpát nézzük 3 részre van osztva az alsó sor: köd+tompított+fék. Meg lehet azt csinálni, hogy ugye este mikor megyek világít a középső nagy piros kocka a tompított, és mikor a fékre lépek mindhárom lámpa világít. A tompított ekkor erősebben mint általában. Szerintem jól nézne ki. Érthető nem?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok csatlakoznék!

1.7 TD isuzu...

Lenne is kérdésem.

Kéne olcsón nekem egy jobb első lámpa (kiverte egy kavics az üveget), 2db normális ülés (3ajtósba való), meg esetleg egy GSI hátsó híd mindennel.

Nem vagyok képben árakkal kapcsolatban. Nincs valakinek elfekvőben? Mennyibe kerülnek ezek mostanában?

Köszi!!

Szép kocsi. :lol: A lámpa ennyi, az ülés mondjuk ennyi, hidat most így hirtelen nem találtam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, nálam is, de azt szinte alig használom. Meg nekem a hátsó ablak is fóliás. Nem tudom mennyire vinné át a led.. ki kéne vágni a pótféklámpának nem?

Nem biztos, van olyan szárny is, ami féklámpás. Nem is szárny, hanem olyan kis légterelő az ablak fölé, benne van a féklámpa.

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, van olyan szárny is, ami féklámpás. Nem is szárny, hanem olyan kis légterelő az ablak fölé, benne van a féklámpa.

jjaja , tényleg több gsi-n van pl. Az enyémen is van valami nagyon keskeny de szerintem abba nem férne bele a led sor, meg szét kéne vágni. Majd kimegyek a garázsba megnézem.

Link to comment
Megosztás:

jjaja , tényleg több gsi-n van pl. Az enyémen is van valami nagyon keskeny de szerintem abba nem férne bele a led sor, meg szét kéne vágni. Majd kimegyek a garázsba megnézem.

Egyszer láttam a vaterán caravara valót, de akkor nem tetszett, mire meg megondoltam magam, hogy mégis, addígra elvitték. 10-körül volt, de még színre kellett volna fújni.

Link to comment
Megosztás:

jjaja , tényleg több gsi-n van pl. Az enyémen is van valami nagyon keskeny de szerintem abba nem férne bele a led sor, meg szét kéne vágni. Majd kimegyek a garázsba megnézem.

GSiken lévő szárnyban nincs féklámpa. Bár nem lenne rossz ötlet rakni bele egyet. Csak nehéz a megvalósítása szerintem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép lett! Miért kellett az egész jobb oldalát, meg az elejét füllerezni? Törött volt?

Nem hála isten. Kiszívta a nap, fakó volt mint az atom. Jött a lagzink, jött lé. De leginkább az vol, hogy megtaláltam a ferrari vörös színkódját, és mondta a gyerek, hogy 30.000ből megvan az anyag, lekeni ingyen. Több se kellett.. 60ért totál kiheggesztették, kicseréltek minden rizikós elemet, majd jött a festés meg fólia. Aprób pöttyök voltak rajta oldalt gondolom kavicstól. Gyerek mondta, hogy ha már nekiáll, keni ahol kell.

Most van egy komplett manuális klímám, benzinesbe meg dieselbe is jó alkatrészekkel. Nem tudom beszereltessem-e. Azt mondják bonyolult. Ha kell valakinek eladom. 55ért vettem

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sejtem.... gondolom nem a gyári eprom van benne :lol:

de még az is meglehet,hogy a tuning mutatók berakásakor megfeszgették a mutatót stb stb, és kicsit nem ú működik, vagy a pozícció nem úgy jött össze, magával csak chippeléssel nembiztos, hogy annyira kitolják a fordulatszámot.

Link to comment
Megosztás:

de még az is meglehet,hogy a tuning mutatók berakásakor megfeszgették a mutatót stb stb, és kicsit nem ú működik, vagy a pozícció nem úgy jött össze, magával csak chippeléssel nembiztos, hogy annyira kitolják a fordulatszámot.

Dehogynem :lol: Ültem olyan c14se-be ami le se szabályzott....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.