Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

na de Zoli

65 ezerért angel?

nem sok az cseppet?

meg ez a fekete lámpa is ott 35ezer, amit zocsa adott linket ott 25

vaterás ipse meg 20ra mondta...

azért ez eléggé nagy különbözet szerintem...

tökmind1, a 25re is aztmondjátok hogy sok...ezért van a google, hogy keress. nem egy helyen kell megnézni, hanem 5helyen, és akkor képbe leszel mekkora a szórás..

Link to comment
Megosztás:

na de Zoli

65 ezerért angel?

nem sok az cseppet?

meg ez a fekete lámpa is ott 35ezer, amit zocsa adott linket ott 25

vaterás ipse meg 20ra mondta...

azért ez eléggé nagy különbözet szerintem...

Jaja,az a bolt kicsit el van szállva.Egyébként az FK fekete,fehér,piros-fehér mind 25 körül szokott lenni.

Dectane piros-fehér van 15 körül,de annak a minőségét passzolom.

A vaterás gyerekkel én megszívtam,elmentem érte,de nem volt neki,holott azt mondta,hogy van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jaja,az a bolt kicsit el van szállva.Egyébként az FK fekete,fehér,piros-fehér mind 25 körül szokott lenni.

Dectane piros-fehér van 15 körül,de annak a minőségét passzolom.

A vaterás gyerekkel én megszívtam,elmentem érte,de nem volt neki,holott azt mondta,hogy van. :rolleyes:

20-25 öt adnék érte.

de egyenlőre csak keresgélek...

és tény, hogy jólenne látni megvétel előtt...

de errefelé ilyen bolt nem létezik...

Link to comment
Megosztás:

Jaja,az a bolt kicsit el van szállva.Egyébként az FK fekete,fehér,piros-fehér mind 25 körül szokott lenni.

Dectane piros-fehér van 15 körül,de annak a minőségét passzolom.

A vaterás gyerekkel én megszívtam,elmentem érte,de nem volt neki,holott azt mondta,hogy van. :rolleyes:

Dectane és FK ugyanaz. Nekem pl Depo van belenyomva, pedig FK-ként vettem....ezt egy gyárban csinálják, csak eltérő márkát ütnek bele.

Link to comment
Megosztás:

Dectane és FK ugyanaz. Nekem pl Depo van belenyomva, pedig FK-ként vettem....ezt egy gyárban csinálják, csak eltérő márkát ütnek bele.

Nem kötözködésből,de

Nekem is depo van benne,de a dobozon fk cikkszám (fkrl0909) van,valamint az fk-automotive.de honlapon is a depo feliratot

láthatod,ha "rázúmolsz". :D

A Dectane GMBH teljesen más szerintem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem kötözködésből,de

Nekem is depo van benne,de a dobozon fk cikkszám (fkrl0909) van,valamint az fk-automotive.de honlapon is a depo feliratot

láthatod,ha "rázúmolsz". :D

A Dectane GMBH teljesen más szerintem. :rolleyes:

Egyébként nekem pl az angel eyes lámpába is depo volt nyomva, és szintén fk-ként vettem. De elvileg a dectane-nak is van ilyenje. Spzolinak meg FK volt belenyomva. Szal érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Az én fekete hátsólámpám is DEPO-s dobozban jött. Azt nem tudom milyen márka van rányomva.

Viszont Novy, azt ugye tudod hogy a fekete hátsólámpába, 18ezeré kell égőkészletet venni íbéjen?

Ha LEDes izzókból akarod megcsinálni, ( 1éve néztem kb. ) azok megfognak dögleni előbb utóbb és kb 23ba jön ki úgy. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az én fekete hátsólámpám is DEPO-s dobozban jött. Azt nem tudom milyen márka van rányomva.

Viszont Novy, azt ugye tudod hogy a fekete hátsólámpába, 18ezeré kell égőkészletet venni íbéjen?

Ha LEDes izzókból akarod megcsinálni, ( 1éve néztem kb. ) azok megfognak dögleni előbb utóbb és kb 23ba jön ki úgy. :rolleyes:

erről mesélhetnél miért kell bele 18ezerért égőkészlet, erről nemtudok

Link to comment
Megosztás:

Nincs szines foncsor a lámpában, ezért olyan izzó kell ami szinesen világít, osram diadem. Keress rá. :rolleyes:

oh rékeresek... indexben néztem ilyet, párban majdnem 1000Ft volt...noname

kössz

és neked hogy bírja a belseje??

mélykéknek a caravanra van ilyen, vagy ilyesmi, de neki szétolvad :D

elszomorító.. nem is találtam csak indexet... abbol is legolcsóbban 3ezerért párban...ez osram diadem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.