Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

pont erről volt negatív véleménye a többieknek, akik mostanában váltottak megaligtht plusra...

egyébként ez a megalight szerintem nincsen két évnél régebben forgalomban, de lehet tévedek.

nem mindegy, hogy mitől látsz jobban?

jobban látni vele és kész.

de egyébként se értem, miért kérdezed ezt... mondtam én olyat, hogy nagyobb teljesítményt vesz fel, illetve ad le a megalight??

Most mit fortyogsz, csak kérdeztem mitől világítt jobban, ha nem kell neki több áram. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Helloztok mesterek!! Boldog ujj évet kivánok mindenkinek!

az lenne a kérdésem hogy kinek van egy elado vagy hogy hol tok venni board computert van egy oldal amit küldtetek csak ot nincs vagy legaláb is nekem azt mondták hogy msot nincs(arra gondolom hogy ami mutatja a fogyasztást meg stb.. ami a gsi astrákba van)

na szoval kinek van egy elado teljes szetje?? aztán kinek van 18 as stabrudja és a hozzá valo lengökar ˝kapaszkodok"

köv: olyan fényszoroja ami elektromosan állithato de zet ugy venném meg hogy van nekem 2 db vacsi ujj nem elektromos sima fényszorom astra f be és cserélnék plusz rá fizetek ha kell

és még segitséget hogy hogyan kössem be az ilyen világitos kapaszkodokat ugy hogy ha minden hol van kivéve a vezetö oldalin ) és ha ki nyitom az ajtot akor fel villanyon és el aludjon mint a középsö beltér világitás vagy cak azt onnan kell el vezetni rola a vezetékeket a többihez és kész ?????ja és az elektromos tükröknek hogy kel össze kötni ha nics sériába a kocsiba bennnne és én tenném bele tehát meg veszem az elektromos tükröket utána a kapcsolot és csak plusz kel és össze kötnia kapcsoloval vagy annán már a fütés dolog miat nem egyszerü?????????

köszi minden kinek a segitséget és ha van alkatrészetek nekem??!?!?!!??!?!

Link to comment
Megosztás:

Helloztok mesterek!! Boldog ujj évet kivánok mindenkinek!

az lenne a kérdésem hogy kinek van egy elado vagy hogy hol tok venni board computert van egy oldal amit küldtetek csak ot nincs vagy legaláb is nekem azt mondták hogy msot nincs(arra gondolom hogy ami mutatja a fogyasztást meg stb.. ami a gsi astrákba van)

na szoval kinek van egy elado teljes szetje?? aztán kinek van 18 as stabrudja és a hozzá valo lengökar ˝kapaszkodok"

köv: olyan fényszoroja ami elektromosan állithato de zet ugy venném meg hogy van nekem 2 db vacsi ujj nem elektromos sima fényszorom astra f be és cserélnék plusz rá fizetek ha kell

és még segitséget hogy hogyan kössem be az ilyen világitos kapaszkodokat ugy hogy ha minden hol van kivéve a vezetö oldalin ) és ha ki nyitom az ajtot akor fel villanyon és el aludjon mint a középsö beltér világitás vagy cak azt onnan kell el vezetni rola a vezetékeket a többihez és kész ?????ja és az elektromos tükröknek hogy kel össze kötni ha nics sériába a kocsiba bennnne és én tenném bele tehát meg veszem az elektromos tükröket utána a kapcsolot és csak plusz kel és össze kötnia kapcsoloval vagy annán már a fütés dolog miat nem egyszerü?????????

köszi minden kinek a segitséget és ha van alkatrészetek nekem??!?!?!!??!?!

Fényszoró állító motor

Kapcsoló

Világítos kapaszkodókról az Astra F topikban, és azon belűl a GYÍK-ban olvashatsz.

Link to comment
Megosztás:

ok köszi a motort meg a kapcsolot de zeket már láttam csak kérdeztem nincs e nektek elado vagy valakinek a forumon olcsobban vagy kevesebb zsetonért

de köszike a segitséget

várom a többi válaszokat a kérdéseimre ha valaki tud válaszolni!!!!

f astra GYK

ott benne van a világítós kapaszkodó bekötése, de úgy is jó ha rákötsz a középsőre.

a tökrök bekötése már bonyolultabb, bontott autóbol szokás megvenni a kábelköteget hozzá, vagy kapcsolási rajz alapján bekötögeted, ami eltart egy ideig :lol:

Link to comment
Megosztás:

okés rendben köszi a segitséget de várom a többi kérdésre is a választ kérdéseket amik vannak! még

f astra GYK

ott benne van a világítós kapaszkodó bekötése, de úgy is jó ha rákötsz a középsőre.

a tökrök bekötése már bonyolultabb, bontott autóbol szokás megvenni a kábelköteget hozzá, vagy kapcsolási rajz alapján bekötögeted, ami eltart egy ideig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.