Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Mármint a tiedre célzol? Igazából akkoriban megfordult a fejemben, csak nem tudtam volna összeszedni a különbözetet...meg ugye a visszafogott színeket kedvelem, de ez a legkevesebb.

Az enyémre is...de van még pár azon kivül is....Pista se nagyon tudná 400e felett eladni a caravant...sajnos idig jutottunk.Ha nem caravan lenne az enyém,már rég eltudtam volna adni :D Mindegy,ennyiért megmarad :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémre is...de van még pár azon kivül is....Pista se nagyon tudná 400e felett eladni a caravant...sajnos idig jutottunk.Ha nem caravan lenne az enyém,már rég eltudtam volna adni :D Mindegy,ennyiért megmarad :)

Az a vicc,hogy a zenét több pénzrét el tudnám addni,mint a kocsimat :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyémre is...de van még pár azon kivül is....Pista se nagyon tudná 400e felett eladni a caravant...sajnos idig jutottunk.Ha nem caravan lenne az enyém,már rég eltudtam volna adni :D Mindegy,ennyiért megmarad :)

Pedig nekem pl nagymotorsban inkább Caravan kellene, nagyon tetszik a forma (csak a kis motornak akkor még a nehezebb puttony is betesz). Ha lett volna pénzem már nem vigyorognál hogy még nálad van. :D :D :D

szerk: amúgy azt hittem a színe miatt nem vitték. De ha lesz valami csoda folytán pénzem akkor megkereslek. :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig nekem pl nagymotorsban inkább Caravan kellene, nagyon tetszik a forma (csak a kis motornak akkor még a nehezebb puttony is betesz). Ha lett volna pénzem már nem vigyorognál hogy még nálad van. :) :D :D

szerk: amúgy azt hittem a színe miatt nem vitték. De ha lesz valami csoda folytán pénzem akkor megkereslek. :D

Lehet a színe is közre játszott,de nem hiszem.Mielött lefényeztettem,sok embernek megkérdeztem a véleményét a színről.90% azt mondta ilyennek kell maeradnia.Még a holland fórumon is ezt mondták.Szerintem a puttony az,ami miatt nem kellett senkinek.

Az autóm azóta szinte gyári állapotra lett vissza alakítva.Már az alu felnit is eladtam.marad hétköznapi melós kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet a színe is közre játszott,de nem hiszem.Mielött lefényeztettem,sok embernek megkérdeztem a véleményét a színről.90% azt mondta ilyennek kell maeradnia.Még a holland fórumon is ezt mondták.Szerintem a puttony az,ami miatt nem kellett senkinek.

Az autóm azóta szinte gyári állapotra lett vissza alakítva.Már az alu felnit is eladtam.marad hétköznapi melós kocsi :D

Nekem is jobban jönne egy erős motoros caravan. Az a legbejövősebb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

F Astrámba szeretném kicserélni a műszerfal és a középkonzol világítást (esetleg ablakemelő kapcsolókat is) ledesre, de sajna nem tudom milyen fajta kell ledek kellenek. Valaki tudna segíteni benne?

Köszi előre is! Üdv.

Szia petike!

Az F astra elektromosban kitárgyalták ez a dolgot, olvass vissza.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Csáó te figy láttam a hirdetésed racing bazáron az elado f asrta krom angel eyes lámpákrol!!?

meg krédezném hgy meg vannak e még és hogy az árral lene egy kis gondom hogy anyiért lehet kapni indexel együt ami ugyan ugy külön van ,!!csak mert nekem meg vanak az indexek hozzá már csak a belsö rész kell és én olan 15-20 közöt gondolnám hogy annyit adnéák érte!!!

Invictus-hoz szól ez az üzenet!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

hello

számlapot szeretnék csinálni, de amit eddig találtam az kinyomtatva kaka minőségű...

illetve neekm 110es hőmérő skálájú órám van

valaki tudna egy képet küldeni olyanról??

akár a gyári fekete is jó, csak nagyfelbontású legyen, hogy kinyomtatva is szép képe legyen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.