Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Srácok!

Kéne egy kis okítás xenonnal kapcsolatba. Milyet vegyek, mennyiért...stb

Azt tudom, hogy H4-es, de pl mi a külömbség a Bi-Xenon és a sima között? Leírná valaki, hogy milyet vegyek?

Köszike :)

ár az változó, nekem sose volt h4esem, bár abba nem is tennék, mivel nem sima a búra ezért szanaszét vakíííítanál mindenkit.Még a madarakat is a villanyoszlop tetején.

a binél a refid is xenon, egy mágnestekercs elmozdítja a fényterelő lemezt és ezáltal másképp világít.

a sima az meg a xenon mellett van egy halogen izzó, nevetséges teljesítménnyel <_<

Link to comment
Megosztás:

ár az változó, nekem sose volt h4esem, bár abba nem is tennék, mivel nem sima a búra ezért szanaszét vakíííítanál mindenkit.Még a madarakat is a villanyoszlop tetején.

a binél a refid is xenon, egy mágnestekercs elmozdítja a fényterelő lemezt és ezáltal másképp világít.

a sima az meg a xenon mellett van egy halogen izzó, nevetséges teljesítménnyel <_<

Ez így nem helytálló, ha magasságállítós a lámpa, akkor mémileg tompítható a dolog....

Link to comment
Megosztás:

Ritkán villogtak szembe emlékeim szerint.

És csak egyszer volt, hogy BP-en egy G Asztrás felnyomta a hátsó ködlámpáját.

Mondjuk nem tudom mit várt kapcsoljam le a világítást a kedvéért ? <_<

Gyorsan megelőztem és pápá :) :lol: :lol:

nem vitatkozom, mondtam h nekem nem volt ilyenem és csak azt tudom leírni amit tapasztaltam, az meg sajnos elég gyászos.

kárstájlingon egy srác sokat szenvedett, az izzó pozícióval is mert sz@rul gyártották és és máshol volt a fókusz :)

Link to comment
Megosztás:

őőőő <_< :)

Most akkor a H4-essel vakítani fogok? És mit jelent az hogy 6000K?? Elégé amatőr vagyok...ugye??

Valószínűleg igen, mérték kérdéses.

Ne mondd már, hogy nem jött veled szembe olyan autó, amely xenonos volt és az átlagnál jobban vakított :)

Nézd meg az oldal alját : http://www.xenonlampa.eu/

6000 fölé nem biztos, hogy érdemes menni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy 1.4 8V astrám 60 kemény pacival, az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám megáldani még egy kevéskével hogy jobban mennyen mert elég nyöszörgős szegényke!

nem szeretnék motorcserét se új autót venni mert ez igen megbízható csak gyenguska!

ha tudnátok segíteni 1-2 ötlettel azt nagyon megköszönném!

és még egy kérdés, mikor hirtelen gázt adok neki van egy torpanása de csak menet közben érzékelhető úgy 2-3-4 sebességbe. már lecseréltem rajta mindent amit tippelgettek a szerelők és semmi változás.

amit lecseréltem: benzinszűrő, alapjárati motor, kartergázt lehúztam injektorról, direkt légszűrőt tettem be, vákuumcső végén van valami fekete kis dobozka azt is lecseréltem (bocsi nem tudom a nevét <_< )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy 1.4 8V astrám 60 kemény pacival, az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám megáldani még egy kevéskével hogy jobban mennyen mert elég nyöszörgős szegényke!

nem szeretnék motorcserét se új autót venni mert ez igen megbízható csak gyenguska!

ha tudnátok segíteni 1-2 ötlettel azt nagyon megköszönném!

és még egy kérdés, mikor hirtelen gázt adok neki van egy torpanása de csak menet közben érzékelhető úgy 2-3-4 sebességbe. már lecseréltem rajta mindent amit tippelgettek a szerelők és semmi változás.

amit lecseréltem: benzinszűrő, alapjárati motor, kartergázt lehúztam injektorról, direkt légszűrőt tettem be, vákuumcső végén van valami fekete kis dobozka azt is lecseréltem (bocsi nem tudom a nevét :) )

vedd a fáradtságot, olvass vissza 20-30 oldalt és megspórolsz egy halom időt, pénzt, idegeskedést és kb megkapod a leghasznosabb infókat.

a direktszűrő meg pont annyit ér plussz teljesítményben mint ez a fél narancs itt előttem <_<

Link to comment
Megosztás:

vedd a fáradtságot, olvass vissza 20-30 oldalt és megspórolsz egy halom időt, pénzt, idegeskedést és kb megkapod a leghasznosabb infókat.

a direktszűrő meg pont annyit ér plussz teljesítményben mint ez a fél narancs itt előttem :)

Köszöntem a választ megtaláltam! csak nem olcsó mulatság lenne! <_<

viszont a torpanásos kérdésemre nem találtam meg a magyarázott!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy 1.4 8V astrám 60 kemény pacival, az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám megáldani még egy kevéskével hogy jobban mennyen mert elég nyöszörgős szegényke!

nem szeretnék motorcserét se új autót venni mert ez igen megbízható csak gyenguska!

ha tudnátok segíteni 1-2 ötlettel azt nagyon megköszönném!

és még egy kérdés, mikor hirtelen gázt adok neki van egy torpanása de csak menet közben érzékelhető úgy 2-3-4 sebességbe. már lecseréltem rajta mindent amit tippelgettek a szerelők és semmi változás.

amit lecseréltem: benzinszűrő, alapjárati motor, kartergázt lehúztam injektorról, direkt légszűrőt tettem be, vákuumcső végén van valami fekete kis dobozka azt is lecseréltem (bocsi nem tudom a nevét <_< )

Én vennék bele egy gyári lambda szondát és úgy próbálnám,talán az haldoklik,de érdemes lenne fals levegő után is kutatni.

Link to comment
Megosztás:

Én vennék bele egy gyári lambda szondát és úgy próbálnám,talán az haldoklik,de érdemes lenne fals levegő után is kutatni.

Ja igen! elfelejtettem hogy ez is cserélve lett újra! fals levegő után? :) merre?

Láttam egy úgyanilyen 1.4-es motoron hogy lecserélte a srác az injektort 1.6-os ra ez dob valamit rajta?? <_<

Link to comment
Megosztás:

Köszöntem a választ megtaláltam! csak nem olcsó mulatság lenne! <_<

nos nézzük....a matematika segít ha baj van!

- kb 100e Ft-ért kaphatsz papíron +22 LE-t....ez majdnem borítékolhatóan annyi (azaz a te esetedben 36,6%-os növekedés...elég jó arány, ha azt nézzük, hogy a 2.0 16v-n a 20-24e Ft-os powercup Szoniknak adott + 5LE-t )

- vettél kb 3-8e Ft-ért egy direktszűrőt...ezért nem kaptál semmit

igy már látványosabb? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.