Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Hali.

Könnyen lejött a lufis kormány?

Mert nekem sehogyse nem akar.

Az anyát meg kell lazitani. Nehogy levedd, mert pofonvág a kormány. :lol:

Ha meglazítottad az anyát, szemből két tenyérrel adsz neki néhány emberest. Ahogy Futó Gabi irta, duplatenyerest. Nem kell félteni, izpmból néhány pofon neki, és leugrik.

Nincs megszorulva, mert nem kupos a tengelye, csak a rugó miatt van megfeszülve. Ahogy püfölöd, reugrik.

Link to comment
Megosztás:

Az anyát meg kell lazitani. Nehogy levedd, mert pofonvág a kormány. :lol:

Ha meglazítottad az anyát, szemből két tenyérrel adsz neki néhány emberest. Ahogy Futó Gabi irta, duplatenyerest. Nem kell félteni, izpmból néhány pofon neki, és leugrik.

Nincs megszorulva, mert nem kupos a tengelye, csak a rugó miatt van megfeszülve. Ahogy püfölöd, reugrik.

Köszi :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert nem igazán vagyok jártas e témában:

Múlt szombaton, fékhatást mértek nekem az NKH-sok (persze minden irat+szonda után) hajnali 2-kor(!) :lol:

Nos a hátsó tengelyen megengedettet túllépte az érték meg a kézinél is, ezért írtak papírokat stb, meg kell csináltatni, a kijelölt kirendeltségükön meg megnézik és ha jó minden akkor veszik ki a rendszerből. 30napon belül, különben nincsmit öccáezer.

De a lényeg nem ez, hanem hogy ráírták a papírra hogy: kipufogó kivitele nem megfelelő kivitel/méret/anyag

Egy sportdob van rajta, itt vettem fórumról nemrég, de nincs műbizonylat hozzá. De a f**sz tudta hogy erre is kell, abszolut nem is hangos és annyi hogy nem ovál hanem henger alakú a dob.. beszarás hogy ezzel ba**tatják az embert..miközben mindenmás full gyári, alufelni van de az is a gyári.

http://hkv.hu/images/stories/kepfeltoltes/.../1243198917.jpg

http://hkv.hu/images/stories/kepfeltoltes/.../1243199932.jpg

Szerintetek el lehet ezt intézni valahogy? Vagy nézhetek egy bontót gyári kipuff miatt és ezt meg nyomjam le a torkán valamelyik nkh-snak.

Kösz előre is a válaszokat

üdv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert nem igazán vagyok jártas e témában:

Múlt szombaton, fékhatást mértek nekem az NKH-sok (persze minden irat+szonda után) hajnali 2-kor(!) :lol:

Nos a hátsó tengelyen megengedettet túllépte az érték meg a kézinél is, ezért írtak papírokat stb, meg kell csináltatni, a kijelölt kirendeltségükön meg megnézik és ha jó minden akkor veszik ki a rendszerből. 30napon belül, különben nincsmit öccáezer.

De a lényeg nem ez, hanem hogy ráírták a papírra hogy: kipufogó kivitele nem megfelelő kivitel/méret/anyag

Egy sportdob van rajta, itt vettem fórumról nemrég, de nincs műbizonylat hozzá. De a f**sz tudta hogy erre is kell, abszolut nem is hangos és annyi hogy nem ovál hanem henger alakú a dob.. beszarás hogy ezzel ba**tatják az embert..miközben mindenmás full gyári, alufelni van de az is a gyári.

http://hkv.hu/images/stories/kepfeltoltes/.../1243198917.jpg

http://hkv.hu/images/stories/kepfeltoltes/.../1243199932.jpg

Szerintetek el lehet ezt intézni valahogy? Vagy nézhetek egy bontót gyári kipuff miatt és ezt meg nyomjam le a torkán valamelyik nkh-snak.

Kösz előre is a válaszokat

üdv mindenkinek

Hát én szereznék egy bontott gyárit, akár kölcsönbe is, aztán felraknám addíg amig megnézik, hogy szótfogadtál-e. Aztán mehet vissza a sport. Vagy keresd meg akitől vetted, hogy lehet-e utólag műbizonylatot mókolni.

Link to comment
Megosztás:

Hát én szereznék egy bontott gyárit, akár kölcsönbe is, aztán felraknám addíg amig megnézik, hogy szótfogadtál-e. Aztán mehet vissza a sport. Vagy keresd meg akitől vetted, hogy lehet-e utólag műbizonylatot mókolni.

ezt mindenképp kihagynám, mert hamisítás :lol:

de ez h nem tetszetta a kipu ez :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos ennyit akartál írni ?

najó az a max, így írja:

"A vizsgálat elmulasztása szabálysértés, amely természetes személy esetén 500 000Ft-ig, jogi személy vagy jogi személyiséggel nem rendelkező szervezet esetén pedig 1 000 000Ft-ig terjedő eljárási bírság kiszabását vonhatja maga után, valamint a viszgálat ismételten elrendelhető"

Ja meg a frsz megvilágító lámpa sem működött :D

Fax kivolt, Biatorbágyról jöttem haza majd el aludtam, otthon akartam má lenni, erre a műegyetem rakparton ahol le lehet hajtani az alsóra, ott állítottak félre, jó fél óra a budai szennycsatorna bűzében nézhettem ahogy méricskélik a padon, meg fotózza valami majom a kipufogót meg rendszámot.

Ja és amiért mégjobban anyáztam,: ahol lehajtó van a Petőfi híd lábánál az alsó rakpartra, ott úgy állt a mérőpad hogy onna csak arra a kis útra lehetett menni ami vissza visz fel a felsőre. Nos az meg onnan 50m-re full le van zárva, tehát kanyar vissza, híd alatt megfordul és megint ott lemenni háhogy a kurvv****kib***mo*** :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

najó az a max, így írja:

"A vizsgálat elmulasztása szabálysértés, amely természetes személy esetén 500 000Ft-ig, jogi személy vagy jogi személyiséggel nem rendelkező szervezet esetén pedig 1 000 000Ft-ig terjedő eljárási bírság kiszabását vonhatja maga után, valamint a viszgálat ismételten elrendelhető"

Ja meg a frsz megvilágító lámpa sem működött ;)

Fax kivolt, Biatorbágyról jöttem haza majd el aludtam, otthon akartam má lenni, erre a műegyetem rakparton ahol le lehet hajtani az alsóra, ott állítottak félre, jó fél óra a budai szennycsatorna bűzében nézhettem ahogy méricskélik a padon, meg fotózza valami majom a kipufogót meg rendszámot.

Ja és amiért mégjobban anyáztam,: ahol lehajtó van a Petőfi híd lábánál az alsó rakpartra, ott úgy állt a mérőpad hogy onna csak arra a kis útra lehetett menni ami vissza visz fel a felsőre. Nos az meg onnan 50m-re full le van zárva, tehát kanyar vissza, híd alatt megfordul és megint ott lemenni háhogy a kurvv****kib***mo*** :lol: ;)

hátőő....egyáltalán nem vagyok kiváncsi h nekem mit mondanának :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja és nem akartam én sportdobot, csak kettérohadt az előző, és itt meg megláttam egy eladó dobot, csak át kellett tenni, mondom de zsír és még vrumm-hörrrrr is :lol:

Talán ha jól emlékszem Szitamanóéról van, nem?

Na mindegy, valóban érdekes jelenség, az 1-es úton is állnak néha, és nem csak teherautókat intenek ki. Nem irigyellek. Vegyél egy szar bontott dobot, fújd le ezüst festékkel, inézd el aztán tedd vissza eszt.

Link to comment
Megosztás:

Talán ha jól emlékszem Szitamanóéról van, nem?

Na mindegy, valóban érdekes jelenség, az 1-es úton is állnak néha, és nem csak teherautókat intenek ki. Nem irigyellek. Vegyél egy szar bontott dobot, fújd le ezüst festékkel, inézd el aztán tedd vissza eszt.

Igen tőle van, már kérdeztem őt, nem volt műbizonylat hozzá. Na majd valamit okoskodok.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!Valaki meg tudja nekem írni hogy a hengerfejből max mennyit lehet leszedni?Még nem volt síkolva.Előre is thnx!

A hogyan csináldban benne van szerintem, de ha jól emlékszem a gyári magassága 96mm +-0,1mm és ez alá max 0,5mm-el szabad menni, mert utána már felülhet a dugattyú. Szerintem 1-es lépcsőben 0,15mm nél többet nem vennék le belőle.

Link to comment
Megosztás:

A hogyan csináldban benne van szerintem, de ha jól emlékszem a gyári magassága 96mm +-0,1mm és ez alá max 0,5mm-el szabad menni, mert utána már felülhet a dugattyú. Szerintem 1-es lépcsőben 0,15mm nél többet nem vennék le belőle.

Zotyának, amikor elszakadt a szíja, a bontott fejről 3, vagy 4 tizedet szedett le a mester.

Link to comment
Megosztás:

nem még sajnos, mert péntek reggel szólt a srác, hogy dögrováson van. szal elhalasztva a dolog, de majd pótoljuk :D

Ma eljutottam hozzá, bőrözés ready, szép lett, jó lett :lol:

Kormány+váltó+váltógomb+kézifék 16000, bő 4,5 óra alatt volt meg :lol:

b_kormany.jpg

b_sebvalto.jpg

b_kezifek.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.