Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

  • 1 month later...

üdv mindenkinek!

Most lett egy '98 astra f sedan 1.4 16V 90LE autóm, egy eddig a családom használta, ergo nagyon szépen rendben tartott és minden origi rajta.

Első körben praktikussági változtatásokat tervezek rajta.

Tegnap bebőröztettem a kormányt (10e ft), profi munka, nagyon szép lett :lol:

Kérdésem, hogy tudtok-e ajánlani szerelőt, aki klímát tenne bele? Vagy van-e ilyen aki elvállalja kompletten (beszerzi bontottan, beszereli, feltölti) cakkpakk, elviszem hozzá, mikor megyek érte van benne klíma, működik. Gondolom csak manuálisat lehet beletenni, automatát nem. Azt sem tudom, hogy kell-e változtatni a műszerfalon.

Úgy olvastam kotábbi hozzászólásokban hogy 60-70e forintért van bontott klíma, gondolom százból meglenne munkadíjjal együtt.

Másik kérdésem a rugózással kapcsolatos, valahogy feszesebbé kéne tenni, hogy ne olyan legyen mint egy ringó anyahajó. Nem kell sportos rázás meg ültetés, csak legyen kicsit stabilabb.

Lehet hogy az is segítene, ha újra cserélném a rugókat, gátlókat, vagy valami mást? (11 éves..)

Milyen változtatásokat javasoltok, és mennyiért?

köszi, ha valaki válaszol <_<

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek!

Most lett egy '98 astra f sedan 1.4 16V 90LE autóm, egy eddig a családom használta, ergo nagyon szépen rendben tartott és minden origi rajta.

Első körben praktikussági változtatásokat tervezek rajta.

Tegnap bebőröztettem a kormányt (10e ft), profi munka, nagyon szép lett :lol:

Kérdésem, hogy tudtok-e ajánlani szerelőt, aki klímát tenne bele? Vagy van-e ilyen aki elvállalja kompletten (beszerzi bontottan, beszereli, feltölti) cakkpakk, elviszem hozzá, mikor megyek érte van benne klíma, működik. Gondolom csak manuálisat lehet beletenni, automatát nem. Azt sem tudom, hogy kell-e változtatni a műszerfalon.

Úgy olvastam kotábbi hozzászólásokban hogy 60-70e forintért van bontott klíma, gondolom százból meglenne munkadíjjal együtt.

Másik kérdésem a rugózással kapcsolatos, valahogy feszesebbé kéne tenni, hogy ne olyan legyen mint egy ringó anyahajó. Nem kell sportos rázás meg ültetés, csak legyen kicsit stabilabb.

Lehet hogy az is segítene, ha újra cserélném a rugókat, gátlókat, vagy valami mást? (11 éves..)

Milyen változtatásokat javasoltok, és mennyiért?

köszi, ha valaki válaszol <_<

Helló,

Kormányról rakhatnál be képet :lol:

Jó klímást ismrünk, csak azt nem tudom, hogy komplett beszerelést vállal-e.

11 éves rugóknál már megesik, hogy összeülnek. Ha megmozgatod a kocsit elől-hátul függőlegesen akkor egyből visszaáll, vagy némi lengés után ?

Mondjuk egy futőműdiganosztika nem drága és ott megondják mi helyzet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló,

Kormányról rakhatnál be képet :lol:

Jó klímást ismrünk, csak azt nem tudom, hogy komplett beszerelést vállal-e.

11 éves rugóknál már megesik, hogy összeülnek. Ha megmozgatod a kocsit elől-hátul függőlegesen akkor egyből visszaáll, vagy némi lengés után ?

Mondjuk egy futőműdiganosztika nem drága és ott megondják mi helyzet :lol:

Kormányról rakok képet. Ma kaptok vakusat, holnap pedig napfényben <_<

Nem tudom illendő-e de linket is tudok rakni, aki csinálta. Momonak dolgozott korábban, ott tanulta a mesterséget.

Futóműdiagnosztikára tudtok ajánlani valami céget itt Budapesten? Első körben az Economet autószervízt találtam, 3600 ft a "Futómű műszeres ellenőrzése" + ugyanennyi a beállítás.

(Egyébként is érdemes lenne elvinnem, mert kicsit jobbra húz az autó ha elengedem a kormányt. Mindenféle úton, nem csak olyanon ami kifelé lejt :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Kormányról rakok képet. Ma kaptok vakusat, holnap pedig napfényben <_<

Nem tudom illendő-e de linket is tudok rakni, aki csinálta. Momonak dolgozott korábban, ott tanulta a mesterséget.

Futóműdiagnosztikára tudtok ajánlani valami céget itt Budapesten? Első körben az Economet autószervízt találtam, 3600 ft a "Futómű műszeres ellenőrzése" + ugyanennyi a beállítás.

(Egyébként is érdemes lenne elvinnem, mert kicsit jobbra húz az autó ha elengedem a kormányt. Mindenféle úton, nem csak olyanon ami kifelé lejt :lol: )

Nyugodtan rakhatsz be linket is valakinek megtetszik a cucc :lol:

Mondjuk ők:

http://www.strohm.hu/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.