Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ti perfektül nyomjátok a németet?? majd a barátnőm nővérével megnézegetetem :lol::D pedig 8évig tanultam azza tanítottak németet :S

a szálítás menyi németből? gondolom sújra megy ezis nem? vagy csomagküldő?

a gsi lökös meg itt Szabolcsban is 30 körül van, ha találsz, és egyáltalán nem hemzsegnek sajna :D sőt még bontott gsi-t sem találni :lol: :lol:(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata váltóút rövidítéssel kapcsolatban?

Asszem a mocitérben cserélnek vmi közdarabot ott a rudazat-csuklók környékén, attól lesz rövidebb a váltó útja, de úgy tudom, csak előre-hátra rövidül, oldalra ugyanaz marad. Meg gondolom mivel az erőkar változik, nehezebb is mozgatni a váltókart, de nem hiszem hogy ez olyan nagy baj.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok.nos lenne egy kérdésem, aszonya hogy ha csináltatok egy leömlőt a c14nz- hez akkor az felfog menni a c14 si-re? ha hengerfejet cserélek?, mert akko még enmnyúlok a kipufogórendszerhez. és az enym ugye karbis, azt hogy lehet megpiszkálni hogy erősebb legyen? vagy mit lehet vele kezdeni?? hogy kapjon pá lovat a ménes olcsón????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.nos lenne egy kérdésem, aszonya hogy ha csináltatok egy leömlőt a c14nz- hez akkor az felfog menni a c14 si-re? ha hengerfejet cserélek?, mert akko még enmnyúlok a kipufogórendszerhez. és az enym ugye karbis, azt hogy lehet megpiszkálni hogy erősebb legyen? vagy mit lehet vele kezdeni?? hogy kapjon pá lovat a ménes olcsón????

Elég egy helyre. :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Esetleg tud valaki olyan weboldalt, ahol Tuningolt Astra F sedanokat tudok nézegetni? Az 5 ajtós astrákból sok van, de sedanból kevés :) Tudom, hogy a sedan inkább család autó, nem pedig tuningalap, dehát mégis :huh:

Ha csak simán beírod a google kép-be hogy tuning f astra sedan úgy is kidob pár képet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.