Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Igen igazatok van..rosszul fogalmaztam! Lehet kapni de 30-40 pénzért, az szerintem meg tényleg csillagászati ár!!!

;) pedig már úgy beleéltem magam.... bezeg még nem akartam ilyet, mindig ilyen hirdetésbe botlottam duen.hu-n

hát szerintem jó állapotu lökös, koptatóval, ködlámpa nélkül 30körül megy B)

Link to comment
Megosztás:

Való igaz szép darab... el is tudnám képzelni a vason! De 49 ezret nem adok érte B)

Várok, várok, az igazira, és az olcsóra :blush:

Sosem lesz olcsóbb a ködlámpás GSi lökös....Lökös 25 a lámpa meg 20e...ez ennyi már évek óta....... :lol:

Az auto tuning men olcsó mulatság...ha így lenne akkor mindenki ezt csinálná...Ebbe bele kell törödni...vagy el kell felejteni. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Sosem lesz olcsóbb a ködlámpás GSi lökös....Lökös 25 a lámpa meg 20e...ez ennyi már évek óta....... :blush:

Az auto tuning men olcsó mulatság...ha így lenne akkor mindenki ezt csinálná...Ebbe bele kell törödni...vagy el kell felejteni. B) ;)

Tisztába vagyok vele, hogy nem ólcsó mulatság! Nem vagyok soher, elég sokat költöttem már az autómra, ami bizonyítja enek igazát...Te leszel az első, akinek meg fogom mutatni, hogy van 49 alatt is!!! Biztos hogy nem holnap lesz, nem is egy hónap múlva! Ezért írtam, hogy várok, türelmes ember vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Tisztába vagyok vele, hogy nem ólcsó mulatság! Nem vagyok soher, elég sokat költöttem már az autómra, ami bizonyítja enek igazát...Te leszel az első, akinek meg fogom mutatni, hogy van 49 alatt is!!! Biztos hogy nem holnap lesz, nem is egy hónap múlva! Ezért írtam, hogy várok, türelmes ember vagyok!

Én hiszek neked,de nem kell ám nekem bizonygatni....Hidd el nekem Én ezt már rég végig játszottam.Nem csak itthon hanem kint is drága a gsi lökös :blush:

Vehetsz utángyártottat is,az olcsóbb de azt se úszod meg 30e alatt(és szar is lesz)(az üvegszálas,meg akármilyen gagyi utólag csinált lökös se fog jól álln)i,és még nincs ködlámpád,de ha ügyes vagy és ér neked ennyit akkor a homasitába lehet kapni olyan ködlámpát,ami bele megy pont a gyári helyére....csak a felfogatást kell megcsinálni.....És 10e ből megúszod B) :D

Így 40körül megállsz,és olcsóbb lesz 49nél ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.