Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Jaja, olyan nagyon sok vesztenivaló nincs vele, csak hát elég sok meló az átalakítgatás, nagy szopacs ha így megfognak.

A papír meg nem minden, mert pl hiába van kormányról műbizid, ha a szabályok szerint nem lehet beépíteni. Mert pl

gyáritól max 10%-kal lehet eltérni méretben, és légzsákos helyett csak légzsákosat lehet tenni.

Azért arra ráfigyelek hogy Te vagy akárki ránézésre megmondja hogy lufis volt az autó vagy sem.....Az Én esetemben meg emelni kell és vissza rakni a gyári ülést...Ez max fél napos meló lehet...Szóval vállalható kockázat B) :D B)

Link to comment
Megosztás:

Én is megkérdeztem a lufis témát egyszer a vizsgasoron, és mondta a vizsgáztató, hogy ha felmerül a gyanú,

akkor egyszerűen ellenőrizhető, mert a kormányoszlopon látszik mindenféle bontás nélkül, hogy lufisé vagy sem. :D

Inkább hagyjuk a vizsgabiztosok szaktudását...A múlthéten egy fickóval kicseréltettek egy fékcsővet,mert szerintük el volt repedve egy 2003as senicen....Kicserélték a haverjaim,de mondták hogy nem lesz semmi baja....A gyári alvázvédőt látták repedésnek....Na ezek után nem hiszem hogy tudja hogy 100autóból melyiknek milyen a kormányoszlopa,meg azt se hiszem hogy a napi 50autót vizsgáztattnak van erre idejük.....de azt is vissza rakom kb 20perc alatt B) Nem hiszem hogy ilyen apróságokból nagy ügyet csinálnának,ha ráadásul fizetsz nekik hogy átmenjen az autód a vizsgán,mert pl ahol a kék vizsgázott oda ha csak úgy beesel akkor tuti nem megy át a vizsgán a kocsid akármilyen állapotban van B)

Link to comment
Megosztás:

Én már voltam és szerdán megyek megint, mert ismét nem vettem észre ,hogy már 3 hete lejárt a műszakim B) és a nem éppen kedves rendőrurak elvették a forgalmit. B)

De szerdán újra legálisan közlekedem 2 évig aztán megint elfelejtem és megint

szigorított :D

Link to comment
Megosztás:

Én már voltam és szerdán megyek megint, mert ismét nem vettem észre ,hogy már 3 hete lejárt a műszakim B) és a nem éppen kedves rendőrurak elvették a forgalmit. B)

De szerdán újra legálisan közlekedem 2 évig aztán megint elfelejtem és megint

szigorított :D

Hali.

Ilyenkor van birság is?

Vagy több a vizsgadij?

Link to comment
Megosztás:

Én már voltam és szerdán megyek megint, mert ismét nem vettem észre ,hogy már 3 hete lejárt a műszakim B) és a nem éppen kedves rendőrurak elvették a forgalmit. B)

De szerdán újra legálisan közlekedem 2 évig aztán megint elfelejtem és megint

szigorított ;)

Ezek ilyenek... Nem tudják, hogy ezekre nem kéne műszaki, mert sosem romlanak el ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy ha hülyének nézed őket, akkor alapból nem jól jössz ki a dologból. Márpedig tapasztalatom

szerint eléggé tisztában vannak vele, miről lehet papírod, és miről nem :D Persze van aki nem forszírozza,

vannak még jófej rendőrök a világon B) Végülis legnagyobb baj a szigorított műszaki lehet...

Hát nekem pont ez a legnagyobb gondom. Bár én sem tudom hogy megy ez ott, de ha beküldenek üléssel, viszont a biztonság kedvéért bedugja a kipufogómba a micsodáját, akkor ott lennének gondok. B)

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem pont ez a legnagyobb gondom. Bár én sem tudom hogy megy ez ott, de ha beküldenek üléssel, viszont a biztonság kedvéért bedugja a kipufogómba a micsodáját, akkor ott lennének gondok. B)

Én is mindig csak ettől tartok a versenyautóval... mert ugye annak is a gyári értékeket kéne pöfögnie... aztán ha elveszik a szüzességét

a 60-as rendszernek, a végén fizethetek egy zk-mérő gépet is B)

Link to comment
Megosztás:

Én is mindig csak ettől tartok a versenyautóval... mert ugye annak is a gyári értékeket kéne pöfögnie... aztán ha elveszik a szüzességét

a 60-as rendszernek, a végén fizethetek egy zk-mérő gépet is B)

Mondjuk évek óta tervezem, hogy megoldom a problémát, de ez sem az egyszerű és olcsó kategória. B)

Link to comment
Megosztás:

Itt mindenkit csak a papír érdekel. Ezért lenne jó az ülésről is.

Gondolod hogy az összes kovács2tizedes nyomon követi az összes jogszabályváltozást?

Aha,hogyne!

Épp múlt héten hívott egyik haver pestről,hogy kpm vizsgára kell vinnie a kocsit a fólia miatt,mert megállították és a kamu mübizire csak röhögtek a rendőrök.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.