Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Azon morfondíroztam a héten, vajon hogyan lehetne legalázálni az üléseimet. Mert igazából kicsit parázok mostanában mit szólna a rendőr ha megállítana, de annyira jó hogy nagyon nem akarnám visszacserélni. B) Aztán tudom már sokszor ki lett beszélve, hogy ilyeneket nem lehet. De most meg találtam egy ilyet: trabi

Ezt úgy mégis hogy? B) (átfutottam nagyjából az oldalt, de műszaki tervekre nem találtam utalást.)

Coupe, téged nem szóltak még meg? Vagy nem is nagyon állítanak meg?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ha a szabályokat nézzük, akkor nem tudod lepapírozni. Ha viszont megfelelő helyen a megfelelő mennyiségű pénzt kitejeled,

akkor átmegy. Legális viszont sosem lesz.

Ez a trabi is kb ugyanúgy ment át műszakin, mint az astra a versenyautós műszakin B) Amolyan féligmeddig legálisan B)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ha a szabályokat nézzük, akkor nem tudod lepapírozni. Ha viszont megfelelő helyen a megfelelő mennyiségű pénzt kitejeled,

akkor átmegy. Legális viszont sosem lesz.

Ez a trabi is kb ugyanúgy ment át műszakin, mint az astra a versenyautós műszakin :D Amolyan féligmeddig legálisan B)

Nekem bőven elég lenne ha a forgalmiban lenne egy bejegyzés, amit lehetne mutogatni. B) Ez megoldható?

Műszakit el tudom intézni, nameg az a visszacsere egyszerűsége miatt sem túl lényeges ülés szempontból.

Link to comment
Megosztás:

Coupe, téged nem szóltak még meg? Vagy nem is nagyon állítanak meg?

Nekem még nem szóltak érte,bár eddig nem is állítottak meg......De tényleg annyira jó hogy ez a kockázet simán belefér.....Amúgy se ez lenne az első dolog ami miatt buknám a forgalmimat B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem még nem szóltak érte,bár eddig nem is állítottak meg......De tényleg annyira jó hogy ez a kockázet simán belefér.....Amúgy se ez lenne az első dolog ami miatt buknám a forgalmimat :D

Hát úgy könnyű. B)

Igazából fel tudom húzni az ablakot, hogy kevésbé lássa az ülést, de akkor a fólia lesz szembetűnő. B)

Link to comment
Megosztás:

4 éve fizettem zsebbe az űlés és a kormány miatt a yardnak... gondolom azóta sem változott a helyzet,

szal bármikor belefuthatsz egy hasonlóba. Ráadásul köszönhetően a médiának, egyre nehezebb zsebből

zsebbe elintézni az ilyen dolgokat B)

Amúgy pénteken, mikor Salgótarjánból a gépkönyvezésről hoztam vissza az astrát tréleren, hát persze

hogy leintett a rendőr... még jó, hogy nagy autóverseny rajongó (mesélte, hogy a Hodula Misi közös barátunk B) ),

mert így nem forszírozta a trélert... ellenben szólt hogy a zöldkártyám egy óra múlva lejár :D

Link to comment
Megosztás:

Kellene valami kamu mübizonylat és akkor nem lenne gond B) :D

Az a baj, hogy ha hülyének nézed őket, akkor alapból nem jól jössz ki a dologból. Márpedig tapasztalatom

szerint eléggé tisztában vannak vele, miről lehet papírod, és miről nem ;) Persze van aki nem forszírozza,

vannak még jófej rendőrök a világon B) Végülis legnagyobb baj a szigorított műszaki lehet...

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy ha hülyének nézed őket, akkor alapból nem jól jössz ki a dologból. Márpedig tapasztalatom

szerint eléggé tisztában vannak vele, miről lehet papírod, és miről nem ;) Persze van aki nem forszírozza,

vannak még jófej rendőrök a világon B) Végülis legnagyobb baj a szigorított műszaki lehet...

Nem nézem őket hülyének,de hiába van a fekete hátsó lámpámról tüv-ös papír,nem bírja elolvasni,ugyanez a felni,az első lámpa,a rugó,és még sorolhatnám...de legalább mindenről van papírom...egyébként meg annyira nem vészes a helyzet,pedig nekem elég feltünő a kocsim.... B) :D Persze lehet hogy egyszer nem lesz szerencsém,de akkor is hamar vissza lehet alakítani,és újra vizsgáztattni.....

Link to comment
Megosztás:

Jaja, olyan nagyon sok vesztenivaló nincs vele, csak hát elég sok meló az átalakítgatás, nagy szopacs ha így megfognak.

A papír meg nem minden, mert pl hiába van kormányról műbizid, ha a szabályok szerint nem lehet beépíteni. Mert pl

gyáritól max 10%-kal lehet eltérni méretben, és légzsákos helyett csak légzsákosat lehet tenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.