Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A jellegzetes záptojásszag a katalizátor miatt van.

Ki lehet szedni, dinamikusabb is lesz úgy az autó. Viszont környezetvédelmi és "hangtechnikai" okoból érdemes

bent hagyni :sowwy: Arra pl lehet számítani, hogy ha kiveszed a katalizátort, az új középdobokat hamar

lehet majd cserélgetni, max 2 évet bírnak úgy (tapasztalat, a megnövekedett gázsebesség miatt).

Link to comment
Megosztás:

A jellegzetes záptojásszag a katalizátor miatt van.

Ki lehet szedni, dinamikusabb is lesz úgy az autó. Viszont környezetvédelmi és "hangtechnikai" okoból érdemes

bent hagyni :sowwy: Arra pl lehet számítani, hogy ha kiveszed a katalizátort, az új középdobokat hamar

lehet majd cserélgetni, max 2 évet bírnak úgy (tapasztalat, a megnövekedett gázsebesség miatt).

Nekem nincs katalizátor bent, és úgy is néha van kis szaga , az mitől lehet?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cserélt már valaki LEDet FK Angel's Eye lámpában? Azt ami megvilágítja a karikát... Ebben még a gyári sárga színű van és azt szeretném kicserélni jégfehérre... Valaki mintha említette volna hogy ebben sima műszerfalizzó foglalatos égők vannak és lehet bennük cserélni...

Tévhitben élek vagy van valami alapja? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem hétvégén az autót és arra jutottam hogy magas. Nem mértem meg, de elöl a kerék teteje az ív peremétől 4-5-6 centire lehet. Nyilván minél könnyebb annál magasabban lesz. Megkérdeztem Kárászyt mit javasol, mert ugyan a szettet nem szivesen bontanám meg nyilvánvaló, hogy a rugó cseréjén kívül ésszerű megoldás nincs. Kárászy azt mondta ki lehet cserélni kisebbre, az Eibach-ot ajánlotta. Hol lehet ilyet venni? Mindenképpen progresszívet akarok, de azt sem tudom hogy vajon milyet lenne érdemes? :sowwy:

Megmértem, elöl 5 hátul 2 centi a peremtől. Eibach szett 50-60ezer, és 45-50mm-t ültet. A mostani is 30-35-öt tehát jó esetben max. 2 centi lenne a különbség. Ezért kicsit sok az az összeg.

Új ötlet, hogy a rugótényért lejjebb kell hegeszteni. Rugótányér Ami hely ott látszik az szintén olyan 2 centi. A rugótényér alja és a kerék teteje közt pedig van vagy 6 centi, tehát attól elférne. Vélemény, javaslat, ellenvetés?

Link to comment
Megosztás:

Ki garantálja,hogy a maszek heggesztás fog tartani? :sowwy:

Igen, ez bennem is felmerült. De ha egy gyakorlott hegesztő azt mondja meg tudja úgy csinálni hogy jó lesz, akkor el kell hinnem neki. Apró biztosíték, hogy az új helyen a tányér ráfeküdhet az irányítókarra (ahova a kormányrúd csatlakozik), így nem a hegesztés viseli a teljes terhet.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehetetlen a rugótányért uninstallálni és újat(!!!) gyártani és felhegeszteni rá.

Viszont meg kell nézni, hogy pl teljes kitérésnél nem-e ütközik a kormányösszekötővel...

Viszont azzal számolni kell, hogy ez a művelet sem lesz olcsó, kb a végére kifizeted az

új ültetőrugók árát.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehetetlen a rugótányért uninstallálni és újat(!!!) gyártani és felhegeszteni rá.

Viszont meg kell nézni, hogy pl teljes kitérésnél nem-e ütközik a kormányösszekötővel...

Viszont azzal számolni kell, hogy ez a művelet sem lesz olcsó, kb a végére kifizeted az

új ültetőrugók árát.

Az alsó rugótányér és a kormányösszekötő relatív távolsága nem változik, vagy igen? :sowwy:

Miért kell új? Azt mondták, hogy az a tányér lapolva van a lábra így a hegesztést pedig le lehet esztergálni szépen.

Ha nem kellene az új (amit amúgy sem tudom hol lehetne legyártatni), akkor ez a leesztergálás és felhegesztés majd a kiberakás biztosan nem kerülne 50-60-ba. És abban a rugóárban sincs benne a berakás.

Amiért jobban tetszik ez a megolás az a változatlan rugóút/rugókarakterisztika és mert itt biztos az a két centi. Míg a 'rövidebb' rugó az a majdmeglátjuk milyen lesz kategória.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudják úgy leesztergálni, hogy ne vegyenek le anyagot a tányérból, és akkor már

alátétezni kéne az új hegesztést, ott már neccesebb lenne tényleg megbízhatóan összehozni

a dolgokat szerintem. Márpedig ez nem egy olyan alkatrész, aminek elmehetünk a megbízhatósága

mellett :sowwy:

Kerék befordulásnál a kormányösszekötő rúd befelé mozdul ugye tengelyirányban. Ha útban lesz

neki a rugótányér széle, akkor nem lehet kitekerni teljesen a kormányt. Meg kell nézni, elmegy-e

még mellette.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.