Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A baloldali balhátulja meg egy paraszthajszálnyit lejjebb volt, és ezt is megigazították, de vagy visszaemelték :sowwy: vagy már nagyon megszoktam. Úgyhogy a hátulját még annak is lentebb kell tenni.

Eggyel előrébb volt, hátrébb raktam így most teljesen jó. Persze ehhez ki kellett szedni, de nem csináltam képeket nehogy Johnny megszóljon. :lol: Najó lemerült a fényképezőből az akksi.

De ha már ott voltam lemértem. 2790 gramm volt. Az L-es vasakkal amit vettem 4,4 kiló a teljes konzol. :lol: Ez nem olyan jó, de a az alja eléggé csak gányolva van, nagyon sok a ráhagyás, túlnyúlás, több helyen nem elég alapos a hegesztés. Megint rá kellett jönnöm az a jó, amit magam csinálok. Nade sebjaj nekiestem a flex-el, bár még nem fejeztem be simán 2500 alá kell mennie. Így 10,5 kg lesz majd egy teljes ülés, tehát marad a 13 kg csökkenés a gyárihoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem hétvégén az autót és arra jutottam hogy magas. Nem mértem meg, de elöl a kerék teteje az ív peremétől 4-5-6 centire lehet. Nyilván minél könnyebb annál magasabban lesz. Megkérdeztem Kárászyt mit javasol, mert ugyan a szettet nem szivesen bontanám meg nyilvánvaló, hogy a rugó cseréjén kívül ésszerű megoldás nincs. Kárászy azt mondta ki lehet cserélni kisebbre, az Eibach-ot ajánlotta. Hol lehet ilyet venni? Mindenképpen progresszívet akarok, de azt sem tudom hogy vajon milyet lenne érdemes? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Azt szeretném kérdezni,hogy ha kivenném a középdobot akkor azzal mit érnék el?Változna az autó hangja?Fogyasztásom nőne jelentősen?Az autó f astra 1.6 16V(x16xel)

Inkább tegyél rá egy áteresztő hátsó dobot.Mert a középdob is áteresztő.Ha igazán hangosítani akarod, akkor vedd ki a katalizátort.

De ha van rá keret, akkor egy komplett rendszer javallott, 4-2-1 leömlővel.Valamint szívóoldalon a gyári papírszűrő helyére sportbetét szűrőt.Tehát NEM direktszűrőt!!

Ha pedig belefér a keretbe, akkor sportvezérműtengelyek, a hozzájuk tartozó motorvezérlő elektronikával.

A hab a tortán a Dbilass szívótorok lenne, de az csak maga 250e.ft.Viszont garantált és mérhető a teljesítménynövekedés.

Link to comment
Megosztás:

Inkább tegyél rá egy áteresztő hátsó dobot.Mert a középdob is áteresztő.Ha igazán hangosítani akarod, akkor vedd ki a katalizátort.

De ha van rá keret, akkor egy komplett rendszer javallott, 4-2-1 leömlővel.Valamint szívóoldalon a gyári papírszűrő helyére sportbetét szűrőt.Tehát NEM direktszűrőt!!

Ha pedig belefér a keretbe, akkor sportvezérműtengelyek, a hozzájuk tartozó motorvezérlő elektronikával.

A hab a tortán a Dbilass szívótorok lenne, de az csak maga 250e.ft.Viszont garantált és mérhető a teljesítménynövekedés.

Helló!

Köszi ahozzászólást.A hátsó dobom már nem a gyári,de markáns hangot szeretnék inkább mert most túl csendesnektalálom

Mások szerint pont most a jó.Katalizátort azért nem vezsem ki mert hallottam már ilyen astrát ilyen motorral katalizátor nélkül és nem tetszett a hangja.Ha lenne rá keret akkor én inkább nem 1.6os motort szeretnék hanem V6-ost(lehetőleg kompresszorral).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.