Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

ez nem azt jelenti hogy egyböl 200 kilót tudok rá költeni :D csak ez a max amit ráköltenék mert akkor inkább átülnék 1 másikba .

tehát az SE-nek át kellene rakni a injektorát az enyémbe?

ugy mennyi paripa lessz benne? :D

vagy ha nem pofátlan kérdés te hogy csináltad a tuningot a kocsidon?

SE 82 lesz mint Pepe is írta. Ezek nem viruális lóerők, ettől tényleg erősebb lesz az autó, főleg ha az alkatrészek és a blokkod jó állapotban vannak, de azért nem kell majd elájulni tőle. Hogy mit kell átpakolni az ott van az aláírásban.

Hogyhogy hogy? :D

Link to comment
Megosztás:

ez nem azt jelenti hogy egyböl 200 kilót tudok rá költeni :D csak ez a max amit ráköltenék mert akkor inkább átülnék 1 másikba .

tehát az SE-nek át kellene rakni a injektorát az enyémbe?

ugy mennyi paripa lessz benne? :D

vagy ha nem pofátlan kérdés te hogy csináltad a tuningot a kocsidon?

ott van Tápiószecső aláírásában a link, hogy mi kell hozzá, mellesleg gyárilag 82 paci.

:D

Link to comment
Megosztás:

Nagyjából véglegesen benn van a vezetőoldali ülés, csak még egy picit kell igazítani rajta. Igaz nem mentem vele, de úgy néz ki nagyon jó lesz. Pont annyira van lenn, hogy épp kilátok a kormány felett. :D Ha minden jól megy holnap benn a másik is és el is hozom.

Csinálj képet a felfogatásról........Mennyi súlyt nyersz így vele?????????? :D

Link to comment
Megosztás:

Csinálj képet a felfogatásról........Mennyi súlyt nyersz így vele?????????? :D

Csak hétvégén, de majd fényképelek.

Súlyt sem tudom, kicsit bonyolultabb és ezért gondolom nehezebb is lett mint eredetileg gondoltam. Szép méretes T vasak lettek alapanyagként felhasználva, de még le sincs finiselve. Meg majd kiflexelek innen-onnan, ha sok lesz. :D

Johnny, múltkor még csak 2 kiló volt. Én ekkorákat nem tudok, avass már be hogy kell. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem erről most inkább Coupénak van "friss" élménye,tőle kérj tanácsokat! :D

Bárkitől szivesen fogadok. :D

Más.

Gabi múltkor mondtad, hogy a hátsó tárcsát senki meg nem mondja gyárilag volt-e rajta. Ülésnél miből mondja meg? Nem esetemben, mert itt az állíthatóság is ugrott. De magát az ülést miből? Tegyük fel semmi felirat nincs rajta, egyszerű fekete.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.