Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Prowrc-s, budaörsről van. Evo1 a típusa állítólag.

Deréktámasszal is próbáltam, de azzal sem volt jobb mint így. Majd ha lesznek hosszútávú tapasztalatok, akkor meglátom. Előbb azonban be kell majd pakolni. Az előbb szétkaptam a gyári konzolra semmi esetre sem megy rá, de ez nem is nagy baj. Viszont így mindenképpen valami lakatos kell hozzá. Ha tud valaki mondani jó helyet ne tartsa vissza.

Mostani üléssel 8-10 centire lehet a fejem a plafontól. Ezt olyan 18-20-ra szeretném növelni. Ekkor még kilátok, csak a kormány lesz magasan. :D Nem lehet azt lejjebb engedni? :D

Jaja, de a PROWRC az a "komfortosabb" űlés típusa, ez nem az.

Akkor ilyen volt nekem is a jobbosban :D

Gyári konzolra feltenni nem is olyan nehéz, nekem azon volt :D Kell hozzá két szögvas, kb 35cm hosszú.

Abba bele lehet fúrni a konzol csavarjainak helyét, és az űlés csavarjait is :D

Deréktámaszt szerintem még fogsz kérni hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

Gyári konzolra feltenni nem is olyan nehéz, nekem azon volt :D Kell hozzá két szögvas, kb 35cm hosszú.

Abba bele lehet fúrni a konzol csavarjainak helyét, és az űlés csavarjait is :D

Deréktámaszt szerintem még fogsz kérni hozzá :D

Gabi nem értesz te ehhez.

Gyári konzol nehéz,meg szögvas...2kg plusz súly!Ne vicceljél már! :D

Link to comment
Megosztás:

ismerek egy hentest az sztem tud segíteni :D :D :D

:D Állítható lenne a fejem és a tető közti távolság, ami jó, de meg kellene oldani a rögzíést, azzal viszont csak a macera lenne :D

Tápi, miért akarsz Te lejjebb ülni a kocsiban?

Ivannorbi jól mondja. :D Emellett még utálom is a kisbuszos vezetési pozíciót.

Szögvas jó ötlet, de mint Johnny is mondja végleges megoldás nem lehet. :D Átmenetileg lehet, hogy fogom alkalmazni.

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted meg esetleg hogy mennyiért adnak egy deréktámaszt??????Ha nem akarod a gyári sínnel hosszútávon használni,akkor neki se állj,mert annyira nem könnyü megcsinálni.......Legalábbis nekem majdnem 5 óra volt,mire a lakatos megcsinálta......

Nem sajnos. De az árlistájukban (ami nem éppen friss) benne van. 2800/pár. Sokkal több biztos nem lehet.

Hmm. Pedig 4 szögvasat ~30 centisre levágni majd darabonként 4 lukat fúrni beléjük nem gondoltam időigényes műveletnek. :D Majd kikérdezem a lakatosom véleményét, azért kösz. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem sajnos. De az árlistájukban (ami nem éppen friss) benne van. 2800/pár. Sokkal több biztos nem lehet.

Hmm. Pedig 4 szögvasat ~30 centisre levágni majd darabonként 4 lukat fúrni beléjük nem gondoltam időigényes műveletnek. :D Majd kikérdezem a lakatosom véleményét, azért kösz. :D

Egyszerünek tünik,de azért a vasat ki kell mérni...az Én ülésemnek oldalt van a csavarja és nem alul.....meg kellett hajlítani a vasat,amiből nem vékonyat vettem :D ....Ráadásul nekem kellett az ülésmagaság állító is,az se volt egyszerü :D de 10e fizettem érte,nekem annyit megért....... :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszerünek tünik,de azért a vasat ki kell mérni...az Én ülésemnek oldalt van a csavarja és nem alul.....meg kellett hajlítani a vasat,amiből nem vékonyat vettem :D ....Ráadásul nekem kellett az ülésmagaság állító is,az se volt egyszerü :D de 10e fizettem érte,nekem annyit megért....... :D

Nekem is oldalt van, de van hozzá konzol. Tehát a gyári konzolra a szögvas, arra a konzol és arra az ülés. :D Meg nekem magasságállítóm sincs.

Amivel gondom lesz az az, hogy a konzol amit vettem hozzá vízszintesben tartja az ülést. Hiába van rajta több lyuk, tulajdonképpen egy értelmes elhelyezése van, tehát még egy picit dönteni is kell majd az egészen. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is oldalt van, de van hozzá konzol. Tehát a gyári konzolra a szögvas, arra a konzol és arra az ülés. :D Meg nekem magasságállítóm sincs.

Amivel gondom lesz az az, hogy a konzol amit vettem hozzá vízszintesben tartja az ülést. Hiába van rajta több lyuk, tulajdonképpen egy értelmes elhelyezése van, tehát még egy picit dönteni is kell majd az egészen. :D

ha van konzol akkor nem kell a szögvas,vagy rosszul gondolom????Mert szerintem az azért van hogy fixen lecsavarozd az alvázra :D

Link to comment
Megosztás:

ha van konzol akkor nem kell a szögvas,vagy rosszul gondolom????Mert szerintem az azért van hogy fixen lecsavarozd az alvázra :D

A gyári megoldás oldalfelfogatású. Ha bepakolsz egy szögvasat, akkor kapsz egy alsó felfogatást. Ha erre ráteszed a konzolt, akkor megint oldalsó lesz. Nem kellene eljátszani, ha a be lehetne tenni a gyáriba közvetlen, de az állítgató bizgentyűktől nem fér el. A padlóban lévő felfogatási helyek pedig szintén lehetetlen helyen vannak így oda sem tudom rakni a konzolt. Esetleg elég lehetne egy lemez is, de azon elég pontosan kellene a furatokat megcsinálni, így viszont csak a szögvasat és a konzolt kell összeilleszteni, és ezzel még állítani is lehet.

Olvastam egy olyat is hogy a műszakisokat csak a gyári konzol megléte érdekli az nem, hogy milyen ülés van rajta. Ez igaz lehet?

Sőt most nézem, hogy az ülés oldala bár annak látszik mégsem teljesen egyenes, így a teljesen egyenes konzol nem megy rá egyből, kell valami távtaró. Egyszer csak benn lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

A gyári konzolra kell a szögvas, azzal fel lehet tenni simán ezeket az űléseket a gyári konzolra.

Azt nem tudom, milyen konzolt vettél, de nem lesz egyszerű operáció, ha azzal akarod berakni :D

Amúgy a budaörsi űlések alján is van felfogatási pont, oda megy a szögvas is.

Műszakin hivatalosan nem megy át, hacsak nem adsz kis borravalót :D

Link to comment
Megosztás:

A gyári konzolra kell a szögvas, azzal fel lehet tenni simán ezeket az űléseket a gyári konzolra.

Azt nem tudom, milyen konzolt vettél, de nem lesz egyszerű operáció, ha azzal akarod berakni :D

Amúgy a budaörsi űlések alján is van felfogatási pont, oda megy a szögvas is.

Műszakin hivatalosan nem megy át, hacsak nem adsz kis borravalót :D

Sima L alakúakat vettem. Ennek az ülésnek az alján biztos nincs.

Mindegy nem is kell. 10 perc alatt benne a gyári. :D

Link to comment
Megosztás:

Sima L alakúakat vettem. Ennek az ülésnek az alján biztos nincs.

Mindegy nem is kell. 10 perc alatt benne a gyári. :D

Az enyémen sincs alul semmi...és pont ez a véleményem mint neked hogy kb 20 perc alatt bármikor vissza rakom a gyári ülést....A többi nem érdekel :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sőt most nézem, hogy az ülés oldala bár annak látszik mégsem teljesen egyenes, így a teljesen egyenes konzol nem megy rá egyből, kell valami távtaró.

Arra gondoltam, hogy valami vastagabb keménygumigyűrűt passzentok be oda, Esetleg alátéttel kombinálva és akkor nem is kell olyan vastag. Mert az eltérés nagyon max. 1 centi lehet, de inkább fél. Honnan lehetne ilyen gumibigyót szerezni? Autósboltban nem szivesen vennék, mert általában funkcióra vannak ott és adják valami 500-as darabáron. Nekem meg sok kellene.

Ja és kitaláltam a rögzítési módot. A külső oldali (tehát bal első és hátsó vagy jobb első és hátsó) felfogatási pontokhoz elég egy lemezt meghajlítani. Annak is a két végét, hogy a ffp-ok (legalábbis a csavarok) normálisához illeszkedjen. A belsőkre pedig szögvas kell, de lényegében csak az elején meg a végén kell egy fül a többit ki kell vágni. A füleket behajlítani megfelelő illeszkedéshez és esetleg melléjük egy pici háromszögprofilt még behegeszteni, hogy tartson is valamit. (ezeket valószínűleg csak az fogja érteni aki látta már a rögzítési helyeket, vagy még az sem :D )

Holnap konzultálok a lakatosommal, aztán meglátjuk mennyire életképes a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Re All!

Tudtok esetleg vmi jó tippet arra hogy lehetne 1.4 8v-s astrán teljesitményén javítani ,LE növelést elérni hogy több legyen mint 60 paripa?

Amugy meg jó a forum!

Igen, alakítsd át hengerenkénti injektorosra, ezzel kb. 82LE lesz, ráadásul még a motorszám is megmarad, nem kell papírozni. Egyel előbbi hozzászólás (Tápiószecső) aláírás részében megtalálod, mi kell hozzá, és ha megnézed, Ő már 110LE körül jár az ugyanilyen motorral...

Link to comment
Megosztás:

Igen, alakítsd át hengerenkénti injektorosra, ezzel kb. 82LE lesz, ráadásul még a motorszám is megmarad, nem kell papírozni. Egyel előbbi hozzászólás (Tápiószecső) aláírás részében megtalálod, mi kell hozzá, és ha megnézed, Ő már 110LE körül jár az ugyanilyen motorral...

lové annyira nem számit mert nagyon szeretem a verdát de azért ésszerű határokon belül :D

Link to comment
Megosztás:

lové annyira nem számit mert nagyon szeretem a verdát de azért ésszerű határokon belül :D

Kezdd az Se-vel az még viszonylag olcsó (~100), és egyéb hátránya sincs, utána majd lehet továbbgondolkozni. :D

2 kiló-ból ki lehet hozni??? és a másik kérdés mennyire fogja birni a motor?

A se teljesen gyári felállás, mint mondtam nincs igazán hátránya.

Mondjuk még jó lenne tudni mire is számítasz?! Mert egy autócsere sokkal inkább ajánlott elsősorban gazdasági szempontból, ha jelen helyzetben mondjuk a végső cél 100 le felett van.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem sokan szeretnénk annyit költeni az autóra mint amennyit te. :D

ez nem azt jelenti hogy egyböl 200 kilót tudok rá költeni :D csak ez a max amit ráköltenék mert akkor inkább átülnék 1 másikba .

tehát az SE-nek át kellene rakni a injektorát az enyémbe?

ugy mennyi paripa lessz benne? :D

vagy ha nem pofátlan kérdés te hogy csináltad a tuningot a kocsidon?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.