Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
szevasztok.....kéne egy kis segítség....opel astra f kocsiba mi lenne a jobb angel eyes vagy xenon....ár nem lényeg...minőség és persze kinézet a lényg és h sokáig bírja.....előre is köszi

Gyári lámpába valami jobb xenon szett(ne a gagyi 25EFt-ost) és lehetőleg ne magas K számút.Úgy 5000K körül az ideális szerintem.

578px-Color_temperature.svg.png

Lámpában pedig,ha F astra lehetőleg Carello vagy Bosch lámpa a jó,mert a bajonettzárasba nem megy bele egyből a xenon izzó foglalata.

Link to comment
Megosztás:

Gyári lámpába valami jobb xenon szett(ne a gagyi 25EFt-ost) és lehetőleg ne magas K számút.Úgy 5000K körül az ideális szerintem.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...erature.svg.png

Lámpában pedig,ha F astra lehetőleg Carello vagy Bosch lámpa a jó,mert a bajonettzárasba nem megy bele egyből a xenon izzó foglalata.

Bosch-ba is néha kell faragni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tisztítókúra volt az "új"Astrám hátulján.Levettem óvatosan a feliratokat"ASTRA 1,6 16V" meg a többit is damillal.

A kérdésem az ,hogy maradt a ragasztóból a lemezen,azt mivel lehet letakarítani róla,hogy le is jöjjön,de a fényezést

ne sértse,fakítsa,marja le?

Körömmel. :) Az még nem olyan sok, hogy nagyon sokáig tartson.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.