Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Jah meghagytam a másik oldalon az eredetiket hogy tudja nézegetni a különbségeket. :)

Egyébiránt nekem nem nagyon tetszik ez a felni... Most néztem hogy a Borbet T helyett hamarabb kapok RH Cup-ot és olcsóbban, de az sem az igazi. :)

Nekem nagyon bejön :huh: de az mégjobban hogy a fék is ekkora lesz alatta :lol: :D ......

Link to comment
Megosztás:

Azért ne éld bele túlságosan magad. Azon a képen amit neked alakítottam két elsőféktárcsa van. :D :lol:

Az tény hogy a hátsó nem lesz ekkora,de az első igen ;) :) :) ...rájöttem hogy jó ez a felni csak a modosított képen kisebbnek látszik mint 17" :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az tény hogy a hátsó nem lesz ekkora,de az első igen :D :) :) ...rájöttem hogy jó ez a felni csak a modosított képen kisebbnek látszik mint 17" :lol:

Nem tudtam hogy mekkora az a felni ami rajta volt a kocsin. Pont akkorára méreteztem amekkora az előző volt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Latin lover? :huh:

Amúgy nem burzsujság, nagyon olcsón jutottam hozzájuk. Csak nagyon drágán tudom majd a kocsi alá tenni! :lol: Node ki nem szarja le, ha már egyszer alatta lesz? :D

Ez így van, csak látnánk má... :) ;) A Borbet T-hez nekem is kell majd szélesíteni a hátulját, pedig az ET30-ast fogom venni, nem is az ET15-öt. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez így van, csak látnánk má... :) :) A Borbet T-hez nekem is kell majd szélesíteni a hátulját, pedig az ET30-ast fogom venni, nem is az ET15-öt. :huh:

Ha már egyszer szélesítesz, akkor veheted a kisebb ET-s felnit is, legalább még szélesebb lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, az enyémnek az ET-jét nem tudom, de ha beleülök, akkor még kicsit megtámasztja a derekamat. Néha használom kempingszéknek. :lol: 9'' széles, és majnem a belső szélénél van a közép része.

Úgy fog kinézni szegény Manta, mint egy úthenger :huh:

Figyi, mérd meg, milyen széles a felni (a gumit ne mérd bele), meg mérd meg valahogy, hogy milyen mélyen van az agyrésze felni élétől (pl. keresztbe teszel rajta valamit, ahhoz képest tudsz mérni mélységet). Ki lehet számolni az ET-t :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már egyszer szélesítesz, akkor veheted a kisebb ET-s felnit is, legalább még szélesebb lesz. :lol:

De akkor szerintem elöl is kell szélesítés... Oda meg nem akarok mert szerintem az nem néz ki jól... :huh:

Fel kéne próbálni a verdára egy ET30 meg egy ET15ös 9x16ot és akkor megmondanám hogy melyik a szimpi... Sztem az ET15 már kilógna elöl is nagyon...

Link to comment
Megosztás:

De akkor szerintem elöl is kell szélesítés... Oda meg nem akarok mert szerintem az nem néz ki jól... :huh:

Fel kéne próbálni a verdára egy ET30 meg egy ET15ös 9x16ot és akkor megmondanám hogy melyik a szimpi... Sztem az ET15 már kilógna elöl is nagyon...

21.jpg

Ez ET30, tehát a 15 már sok lenne... Oda is kéne már szélesítés, az meg már nem néz ki jól... A problémám meg is oldódott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam. Ültetve valóban jobban nézne ki neki... :huh:

http://kepfeltoltes.hu/080116/33401779_cop...ltoltes.hu_.jpg

Hali!

Igen ez így elég is lenne bár ez ránézésre van vagy 80-100mm :lol:

Coupe!

Jól néz ki a felni a képen de élőben sokkal szebb lesz :)

Zsoltee!

Ha már szélesítesz akkor az et15höz csináltasd és olyat is vegyél.Sokkal ászabbul néz ki! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.