Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Bocsi Atommanó!

De Felhívtam 1 boltot és ott azt mondták hogy 8000 lesz kompletten mert az első betétek megeggyeznek az A-s vectráéval.Innentől kezdve bűzlik a dolog és ezért kellett a vélemény és a tanács.Nem akartam beléd gázolni!

Sokkal nem drágább ferodo a strartnál első 10947 hátsó7664 :huh:

Az a gond hogy többször is beírtad,pedig egyszer is elég lett volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, ahhoz képest, hogy nekem nem tetszik önmagában ez a felni, így oldalról tényleg nem rossz...

De ezek szerint még csak kettő felni van fennt... :lol:

Jah meghagytam a másik oldalon az eredetiket hogy tudja nézegetni a különbségeket. :)

Egyébiránt nekem nem nagyon tetszik ez a felni... Most néztem hogy a Borbet T helyett hamarabb kapok RH Cup-ot és olcsóbban, de az sem az igazi. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek van értelme egy szűrőnek egy dízel autóba?Lesz szívó hangja?? :huh:

Szűrő mindenképpen kell bele, de ha direktre gondolsz, akkor ne tedd :)

Miért egyébként mi értelme lenne a lefúvószelepnek? Nem csak a hang miatt teszik be az emberek? :lol:

Nem, igenis nagy funkcionális szerepe van, ha jól van méretezve és vezérelve :)

Lényege, hogy terhelés után gázelvételnél a turbónyomást elengedi, így a torlónyomástól

nem áll meg a turbó, és a gázadáskor rögtön van erő. Tehát a turbólyukat hivatott megszűntetni.

Ennek "továbbfejlesztett" verziója az ALS, ami ilyen gázelvételkor meghatározott időnként

nyitogatja az injektorokat, majd késleltetve gyújt a hengerekben, ennek eredményeképpen a

gáz a kipuffcsonknál robban, ami tovább pörgeti a turbót (ez a hosszabb gázelvételeknél

lényeges, amikor hiába a lefújószelep, leáll a turbó).

mennyibe kerül kb normális fékbetét szett gsi-be?

előre és hátra.

Ferodo Premier az ajánlott, az első átlagban 10-es alatt szokott lenni kicsivel, hátsó 6-8 körül.

Lehet ugyanaz a vectrához és astrához, corsához is.

Link to comment
Megosztás:

ui.: nálam a sima Ferrodo DS2000 elég gyengén szerepel :huh:

Biztos az van neked? Az versenybetét, amit melegíteni kell, és baromi gyorsan

kopik :) Szerintem neked vagy premier, vagy performance van.

bár egyik sem rossz, más baj lehet nálad a fékkel, ha nem vagy megelégedve (vagy veled :lol: ) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.