Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Sziasztok!

Megérne 60e.Ft-ot egy használt,de az én autóm színére fújt első Gsi lökő,meg egy fekete Angel Eyes lámpa?

Vagy sok érte? :huh:

Angel Eye újonan 35e.ft.Egy GSi lökös, ködlámpák nélkül 15e.ft.Színrefújás, ha nem metál, álltalában 15e.ft.........

Szal 45-50e.-ért már sztem még okés is lehet a dolog.......

Link to comment
Megosztás:

Angel Eye újonan 35e.ft.Egy GSi lökös, ködlámpák nélkül 15e.ft.Színrefújás, ha nem metál, álltalában 15e.ft.........

Szal 45-50e.-ért már sztem még okés is lehet a dolog.......

Ha van gsi lökösöd 15ért akkor az összeset kp-ra azonnal megveszem :) :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen...... :huh:

De nekem pl. Coupe sötétített gyári lámpája jobban tessene egy sötét autón.Félreértés ne essék, a kacsasárga Caravanon is tecc, csak......na....! :lol:

Persze,minden tervbe van véve!Most is üldözök egy sötétített,pardon,fekete lámpát hátra!Ha megvenném a cuccokat,amiket írtam az előbb,adna hozzá egy hátsó lámpát!De nem olyan,mint a coupe-é,még várom a fotót róla!

Link to comment
Megosztás:

1t tudok eladót, de célszerűbb ködlámpástól megvenni, mert elég sután nézne ki, hogy lukas.......Ködlámpástól amúgy 35e.

3000ft-ért bemüanyagozzák a ködlámpa helyét ;)

Igen...... :huh:

De nekem pl. Coupe sötétített gyári lámpája jobban tessene egy sötét autón.Félreértés ne essék, a kacsasárga Caravanon is tecc, csak......na....! :)

Az a lámpa még mindíg 189euro :)

Hát a tidenél nehéz olcsóbban szerezni... :D :D

A cabriónak tényleg nagyon jól áll a fehér...meg az a szép nagy mociiii... ;)

Negdolgoztam érte ;) különben is kellett vennem egy tömítést 290ft-ért :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.