Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Jól mondja Mackósajt meg ne vedd!C20xe-re Powercap-ot kell venni,demó avatarján jól látszik az sfi doboz helyén.Az ér valami csak kár hogy itthon ritka de kintről lehet szerválni.Olyan 25-30körül mozog az ára és hozzávetőlegesen 5lóvat hoz.

Demó mutatott a PC-nél jobb megoldást ish..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Pének 288-as lesz, nekem meg elég lesz a 284 is. :lol:

Nyergek V6, vagy Turbó Caliról, Vectráról. ezek csont nélkül passzolnak.

Tárcsát vagy kell külföldröl rendelni 4-lyukút, vagy az 5-lyukút át kell fúrni 4-lyukúra.

Kell még egy központosító gyürü és kész.

Ez a féktárcsafúrogatás mennyire supportált és életképes megoldás? Nem gyengül vagy ilyesmi? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A turbójet-ről mi a véleményetek?

Szerintetek érdemes betenni 2.0 16v GSI-be?

A turbót mennyiért lehet beletenni ?

A segítségeteket előre is köszi!

A gázgyorsítóról tudtok valamit??

Te a magnumtuning oldalát nézegeted éppen? :huh: :lol:

Felejtsd el mindkettőt :)

Link to comment
Megosztás:

Azt úgy hívják, hogy Power Cup...20-30 között megy az ára...márkától függően, újonnan...kb 4-5 Le-t hoz...mérten...

Nah a srác meg valami PowerBox nevet emlegetett és hogy 10Le-t csap a verdán... Szal ha azt levenné nem csökkenne drasztikusan a teljesítmény... Ez egy jó hír. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem én nem akarom elárulni...a srác kért meg akitől vettem, hogy no public...felőlem beírhatod...majd beszéld meg vele... :lol:

Neked a Csuby féle Powercup van? :huh:

Ha igen, yomhatnál róla képet, mert eddig jó üvegszálasat még nem láttam, az övéröl viszont csak jót hallottam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.