Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

tudok én olvasni a sorok között, rettegsz hogy mi lesz ha XE lesz :huh: :lol: :D :D :D :P

Nem félek senkitől :P Ha Karcsika nem bír a GSi vel akkor ott a sárga veszedelem....ha az se akkor kiszedek belöle 150 kilót....Úgy tuti nyerő leszek :P ...Ne tuningolj,nincs értelme.

Link to comment
Megosztás:

Ja,a hülye haverom,aki ajánlotta nekem az autót(egy autószalonban számolták be),felfújta 6bar-ra!!!!!!!!

Tudtam,hogy idióta,de hogy ennyire!? :huh:

Ha terhelés alatt van akkor max 5bar.....de mikor kipróbáltam akkor nekem is hirtelen felment 6ra.Nem a sárgába.Ha nem akarsz nagyon ültettni akkor szerintem elég 2-3centi :lol: akkor nem kell gátlót cserélni.A gsi lökössel úgy is lejjebb lesz az eleje.

Link to comment
Megosztás:

Ha terhelés alatt van akkor max 5bar.....de mikor kipróbáltam akkor nekem is hirtelen felment 6ra.Nem a sárgába.Ha nem akarsz nagyon ültettni akkor szerintem elég 2-3centi :huh: akkor nem kell gátlót cserélni.A gsi lökössel úgy is lejjebb lesz az eleje.

S nem fog ék alakú lenni,ha 40/40et teszek alá?Az nem tetszik!

Hallottam,hogy Gsi rugót kell bele,vagy téves információ!?

Link to comment
Megosztás:

S nem fog ék alakú lenni,ha 40/40et teszek alá?Az nem tetszik!

Hallottam,hogy Gsi rugót kell bele,vagy téves információ!?

Nekem 50/30al az lett.Ha elöre gsi rugót raksz akkor is az lesz.Ha hátra is akkor meg nagyon lent lesz a hátulja. www.gsicaravan.extra.hu itt van egy csomó kép a kocsiról meg leírás is.Hátha segít egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Ja,kösz!

Még nem vágom az opeles dolgokat,hogy mi,merre,hány méter!

Ezért lehet kérdezek néha hülyeségeket!

Nekem van Caravanba hátra gyári Irmscher rugóm, meg ha minden igaz, van még komplett tárcsás Caravan hátsó hidam is...

Különben nekem meg tetszik, ha kicsit ék alakban áll. Szerintem jól áll a kombinak. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.