Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A lökőre tudjátok mennyit mondott???????

Bár az már nem volt meg,de azt mondta ködlámpás volt,s 50000-ért adta el!!!!!!!

A ködlámpa nélkülire azt hiszem 35000-t mondott!!!!!!

A lökös sajnos nehezebb ügy...ha van akkor is nagyon hamar elviszik.Az 25körül szokott menni ködlámpa nélkül.

Link to comment
Megosztás:

A lökös sajnos nehezebb ügy...ha van akkor is nagyon hamar elviszik.Az 25körül szokott menni ködlámpa nélkül.

Kösz!Majd megkeresem!

Örülök,hogy regisztráltam ide,itt jó társaság van!

U.i:Láttam szlovákban egy "olyan" technikát mint a tiéd,de csak színben hasonlított!Persze tuningolt volt az is,de a tiéd nálam mindent űberel! :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kösz!Majd megkeresem!

Örülök,hogy regisztráltam ide,itt jó társaság van!

U.i:Láttam szlovákban egy "olyan" technikát mint a tiéd,de csak színben hasonlított!Persze tuningolt volt az is,de a tiéd nálam mindent űberel! :D :huh:

Köszönöm szépen :lol: ...Szerintem sokkal szebb lesz ha rajta lesz az új felni :D

Nálatok szoktak Opel találkozók lenni?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen :huh: ...Szerintem sokkal szebb lesz ha rajta lesz az új felni :lol:

Nálatok szoktak Opel találkozók lenni?

Tisztáznom kell a dolgot! :D

Én szolnoki vagyok,csak idén megnősültem,s mivel feleségem szlovákiai magyar,ezért vagyok én Szlovákiában!

Most itt élünk.Amúgy eddig nemigen jutottam el még magyarban sem autótalikra,mert kamionozok,úgyhogy örülök,ha itthon vagyok!De biztos vannak itt is!

Egyszer akartam elmenni egy kis "hegyi" versenyre,de az asszony lebeszélt!Persze indulni akartam! :D

Link to comment
Megosztás:

A lökőre tudjátok mennyit mondott???????

Bár az már nem volt meg,de azt mondta ködlámpás volt,s 50000-ért adta el!!!!!!!

A ködlámpa nélkülire azt hiszem 35000-t mondott!!!!!!

Egyik isminél van GSi lökös, ködlámpa nélkül 15e. , ködlámpával 35e.ft.Nem volt törve/javítva.

A kontakt: 0620/918-15-85

Link to comment
Megosztás:

Jaja...ha nem akarsz drágán venni motyókat, akkor jobban jársz ha akkor veszed amikor van...nem amikor neked kell...

Azt kell megtanulni, hogy venni akkor kell amikor a másik el akar adni, eladni meg akkor amikor a másik venni akar...és ha ez így összejön, akkor okés minden... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...ha nem akarsz drágán venni motyókat, akkor jobban jársz ha akkor veszed amikor van...nem amikor neked kell...

Azt kell megtanulni, hogy venni akkor kell amikor a másik el akar adni, eladni meg akkor amikor a másik venni akar...és ha ez így összejön, akkor okés minden... :huh:

ma nagyon bölcs vagy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.