Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Na ez kb olyan,mint a helyi opel márkaszervízben dolgozó rendszergazdi srác,aki szerint az F astra egy kaka,mert csak dísznek van benne hátsóablakfűtés.

Mondtam neki húzza meg magafelé a ventifokozatkapcsolót....jéééé...müködik.Belső világítás dettó.

Szal nem a kocsi kaka,csak a user birka. :huh:

Change user and press ok!

Link to comment
Megosztás:

Haverom nagyapjának is volt egy gyönyörű Skodája.

Évekig használta az öreg aztán egyszer megengedte neki,hogy vezesse.

A városból kiérve megkérdezte az öreg:Mit csinálsz fiam?

Haverom mondta,hogy 5.-be kapcsolok.

Na az öreg nemkicsit meglepődött.

15 évig nem is tudta,hogy 5 sebességes a Skodovka.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként amikor megvettem az autót én azt a tekerőt tekergettem meg próbáltam rájönni hogy mire jó, de világosban ugye nem látszik... Aztán meg is akartam nézni a kezelési kézikönyben hogy mi a pálya vele, de elfeledtem teljesen... Ha ez nem derült volna ki, ma reggel könyékig túrnám a műszerfalat hogy mi lehet a gondja a világításnak. :lol: :D :D

Mégegyszer köszi Gerard :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az öreg biztos nem tiporta ki a lelkét a skodának 4 sebességgel sem! :huh:

Patyiék asszem egy poloban cseréltek kuplungot egy öregnek, majd 10000km múlva is.

Viszont kicsit meglepődött Patyi hogy miért ment tönkre a kuplung ilyen hamar, beült az

öreg mellé hogy mutassa meg, hogy vezet. Na öreg úgy indított, hogy 3-ból indult.

Aztán kiderült, nem is tudta hogy az a hármas, mert mindig csak előre lökte, és elég

volt neki az utána jövő két sebesség :lol:

Link to comment
Megosztás:

Patyiék asszem egy poloban cseréltek kuplungot egy öregnek, majd 10000km múlva is.

Viszont kicsit meglepődött Patyi hogy miért ment tönkre a kuplung ilyen hamar, beült az

öreg mellé hogy mutassa meg, hogy vezet. Na öreg úgy indított, hogy 3-ból indult.

Aztán kiderült, nem is tudta hogy az a hármas, mert mindig csak előre lökte, és elég

volt neki az utána jövő két sebesség :D

Nagy az isten állatkertje! :huh:

De legalább az 1-2 szinkronjai nem koptak,az öreg biztos eladásra játszott! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az öreg biztos nem tiporta ki a lelkét a skodának 4 sebességgel sem! :huh:

Ebbe ne legyél biztos. :D

Após a 4 ütemű wareszt mindig úgy hajtotta, hogy 3.-at használt max., és így közlekedett állandóan. Ha 80-al kellett menni, akkor 80-al ment.

Sógórnőm ezt szépen megtanulva, 1.2 Fabiát városban 3-ban használja, még 60 környékén is. Országúton meg az 5.-et csak ha bent ültem én is, és már megjegyeztem, hogy van 5. is, és talán fogyasztási szempontból jobban járna, csak akkor kapcsolt.

Meg sem meri mérni a fogyit. Após stílusáról meg annyit, hogy én manapság sem fogyasztok el 2e Ft értékű benzint amikor meglátogatjuk őket, ő meg 4-5 éve alig jött ki 2e-ért tankolásból, amikor hozzánk jöttek. :lol:

on:

pict0129biswk7.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na ez kb olyan,mint a helyi opel márkaszervízben dolgozó rendszergazdi srác,aki szerint az F astra egy kaka,mert csak dísznek van benne hátsóablakfűtés.

Mondtam neki húzza meg magafelé a ventifokozatkapcsolót....jéééé...müködik.Belső világítás dettó.

Szal nem a kocsi kaka,csak a user birka. :huh:

Change user and press ok!

Egyik kollégám is nemrég vett egy B Corsát, C14SE motorral (irigylem is tőle), és ő is panaszkodott, hogy nincs belső világítás, csak ha kinyitja az ajtót. Mondtam neki, hogy próbálja meg kihúzni a világításkapcsolót, csodákat fog látni :lol: Ezek után nem tudom, hogy a hátsó ablakfűtésre rájött-e magától :D

Link to comment
Megosztás:

Egyik kollégám is nemrég vett egy B Corsát, C14SE motorral (irigylem is tőle), és ő is panaszkodott, hogy nincs belső világítás, csak ha kinyitja az ajtót. Mondtam neki, hogy próbálja meg kihúzni a világításkapcsolót, csodákat fog látni :huh: Ezek után nem tudom, hogy a hátsó ablakfűtésre rájött-e magától :lol:

Lehet arra is fel kéne "világosítani" :D .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.