Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Akkor hogy egy kicsit ON legyen a téma. :)

Meg vagyok elégedve azzal ahogy világít a lámpa, igaz a beállítása még nem tökéletes, de majd a hétvégén beállítom normálisan. Viszont a beállítása az valami kínkeservesen rossz. Tekergetni azokat a csavarokat még hagyján, de a bal oldalon az akksi mögött, meg a vízcső és egyéb kábelek által tarkított motortérben elég érdekes... Szal ezért hagyom majd hétvégére. ;)

A refije viszont nagyon jó, kifejezetten jól látni vele, nagyon erősen és szépen világít. Nekem tetszik. Na és a kinézete... :( :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor hogy egy kicsit ON legyen a téma. :(

Meg vagyok elégedve azzal ahogy világít a lámpa, igaz a beállítása még nem tökéletes, de majd a hétvégén beállítom normálisan. Viszont a beállítása az valami kínkeservesen rossz. Tekergetni azokat a csavarokat még hagyján, de a bal oldalon az akksi mögött, meg a vízcső és egyéb kábelek által tarkított motortérben elég érdekes... Szal ezért hagyom majd hétvégére. :)

A refije viszont nagyon jó, kifejezetten jól látni vele, nagyon erősen és szépen világít. Nekem tetszik. Na és a kinézete... ;) ;)

Vigyázz a csavarok tekergetésénél,mert elég könnyen szétugrik,és akkor szedheted szét a lámpát....A refi tényleg jól villágít,nekem arról a foncsór égett le fél év után :(

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz a csavarok tekergetésénél,mert elég könnyen szétugrik,és akkor szedheted szét a lámpát....A refi tényleg jól villágít,nekem arról a foncsór égett le fél év után :)

Hétvégén valamit kitalálok rá, sztem egy krovafejet fel fogok áldozni a könnyebb állíthatóság oltárán és valami könnyen megfogható és csavarható valamit hegesztetek rá faterral. Hogy ne kelljen mindíg krovafej + hosszabbító kombóval szenvedni.

Valami 5let? A régi lámpa kézi állítója nem jó erre a célra? Kiszedésnél láttam hogy annak is valami ilyesmi formája van középen... :(

Szerk.: Egyébként a párásodás, meg a beázás téma rajtavan a garancialevelen is, tegnap elolvastam... Le kell szedni a levegőző kukapokat és akkor elvileg nem fog párásodni a lámpa. Nekem azok még rajta vannak, indulás előtt leszedem őket. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén valamit kitalálok rá, sztem egy krovafejet fel fogok áldozni a könnyebb állíthatóság oltárán és valami könnyen megfogható és csavarható valamit hegesztetek rá faterral. Hogy ne kelljen mindíg krovafej + hosszabbító kombóval szenvedni.

Valami 5let? A régi lámpa kézi állítója nem jó erre a célra? Kiszedésnél láttam hogy annak is valami ilyesmi formája van középen... :(

Szerk.: Egyébként a párásodás, meg a beázás téma rajtavan a garancialevelen is, tegnap elolvastam... Le kell szedni a levegőző kukapokat és akkor elvileg nem fog párásodni a lámpa. Nekem azok még rajta vannak, indulás előtt leszedem őket. ;)

Nah, beállítottam a lámpát. Nekem tetszik. Látok vele előre is amennyit kell, meg oldalra is pont amennyit kell. A sáv szinte világít, a fehér vonalak és az útburkolati jelek ( már amikor megvannak ) világítanak a sötétben. Az előző lámpámmal ez nem volt jellemző.

Csináltam egy állító szerszámot is hozzá. Fogtam egy alucsövet, meg egy 6os hatlapfejű csavart. Befogtam a csavart a satuba és a fejét beleütöttem a csőbe. Amikor kivettem lett egy 8as csőkulcsom. A végét kettéfűrészeltem és széthajtottam. Ezt frankón meg lehet fogni és lehet vele tekerni a csavarokat. Bár ez már a sufnituning topicba kellett volna írnom. ;) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Nah, beállítottam a lámpát. Nekem tetszik. Látok vele előre is amennyit kell, meg oldalra is pont amennyit kell. A sáv szinte világít, a fehér vonalak és az útburkolati jelek ( már amikor megvannak ) világítanak a sötétben. Az előző lámpámmal ez nem volt jellemző.

Célszerű úgy belőni, hogy amikor állítja a szerelő azzal a guruló izével, akkor legalább 2 emberke üljön be hátra.Akkor nem fogja zavarni a szembejövőt, mikor pattogsz az úton sötétben, aztán így értelemszerűen kevesebb "baráttal" találkozol, akik villognának néked........(tapasztalat)

Link to comment
Megosztás:

Célszerű úgy belőni, hogy amikor állítja a szerelő azzal a guruló izével, akkor legalább 2 emberke üljön be hátra.Akkor nem fogja zavarni a szembejövőt, mikor pattogsz az úton sötétben, aztán így értelemszerűen kevesebb "baráttal" találkozol, akik villognának néked........(tapasztalat)

Érdekes módon amikor a csóka belőtte azzal a guruló izével a lámpát, akkor majdnem az orrom elé világított a cucc... Nem láttam vele előre kb. semmit. Ezért fogtam magam és kimentem egy kivilágítatlan útra, ahol nem jár senki, bekapcsoltam a pilácsot, fel a motorháztetőt és elkezdtem állítgatni. Amikor már elég jól láttam vele, akkor elmentem messzebb a verdától és megnéztem hogy vakít-e és hogy holvan a csík ameddig a lámpa világít. Akkor egy kicsit feljebb volt de csavartam rajta lefelé és sztem egész jó lett. Mentem már éjszaka többször is és eddig senki nem villogott rám ( kivéve akkor amikor a városban vagányoztam és helyzetjelzővel mentem. ;) :) ). Szal úgynézki sikerült jól beállítani. Majd ha többen rámvillognak, akkor elviszem egy normális műszeres lámpabeállításra, mert sztem az a guruló izé csal... :(

Link to comment
Megosztás:

Majd ha többen rámvillognak, akkor elviszem egy normális műszeres lámpabeállításra, mert sztem az a guruló izé csal... :(

Egyáltalán nem csal,csak senki nem olvassa el a kézikönyvet normálisan.

Egy 70-80Kg tömegű embernek bent kellene ülnie hátul középen a beállítás idejére.

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem csal,csak senki nem olvassa el a kézikönyvet normálisan.

Egy 70-80Kg tömegű embernek bent kellene ülnie hátul középen a beállítás idejére.

Hmm, mi most tuti ugyanarról a dologról beszélünk? Mert ez valami ősrégi orosz vagy szlovák csodamasina... három műanyag kereke van... Sztem ehhez már 1956ban elveszett a használati. :)

Komolyra fordítva... Szerintem akkor sem változott volna számottevően az hogy nem láttam vele úgy semmit... Mondom szinte a kocsi orra elé világított. ;)

Szerk.: Ha meg bentült volna egy tag a kocsiban, akkor méglejjebb állította volna a lámpát elméletileg... Mert akkor emelkedik a kocsi orra... Legalábbis elméletem szerint. :(

Link to comment
Megosztás:

Új hírek! Az angel eyes szuperül működik, de a hátsó lámpa cserével óvatosan mindeki! Hiába vettem az e-bay-en taiwan-i gyártmyány és naggggyyyyon gagyi még a vezetékek is risszúl voltak forrasztva, szóval óóóóvatosan az ilyen tunning cuccokkal

És hála minden odaadó és kedves klubbtagnak akik segítettek :(

Link to comment
Megosztás:

Ja és még annyit, hogy szerintem az AE-al sokkal jobb látni, hiszen az a lényege, hogy ne szorja a fényt, mint a hagyományos fényszórók. Fura volt előszőr, meg kell szokni, és EGYÁLTALÁN nem bántam meg! Az a legviccesebb, hogy minden 10 millás kocsiból úgy néznek a kocsira, mintha az űrből jött volna :( ;)

Szóval hezitálók, vágjatok bele! RS Tunning-nál FK-t 40-ért, nekem megérte.

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... és ettől a másik már nem is lehet jobb, mint a gyári?

ha jól van beállítva, és nem teszkós szenonizzó van benne, akkor az is ugyanolyan jól világít, mint a túlmisztifikált, ugyanúgy kínában gyártott FK. A lényeges különbség inkább a felfogatás, kidolgozás és a vezetékezés minősége. Szerintem. :(

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... és ettől a másik már nem is lehet jobb, mint a gyári?

ha jól van beállítva, és nem teszkós szenonizzó van benne, akkor az is ugyanolyan jól világít, mint a túlmisztifikált, ugyanúgy kínában gyártott FK. A lényeges különbség inkább a felfogatás, kidolgozás és a vezetékezés minősége. Szerintem. :D

Engem erről biztos nem fogsz meggyőzni....hidd el hogy szenvedtem eleget azzal a lámpával....Volt pár péntek mikor hajnali 2kor ki kellett szedni a lámpát a szigeten mert nem akart villágítani...A vezetékek teljesen szétégtek,a projector tartó müanyag eltörött így mozgott az egész....3csavar helyett csak kettö tartja amitől folyamatosan mozog.Ha nektek ez jó akkor nekem is :D :(....Bárkivel akinek sonar lámpája van hajlandó vagyok este talizni és bebizonyítani hogy igen is jobb a gyári lámpa :D ;) :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem erről biztos nem fogsz meggyőzni....hidd el hogy szenvedtem eleget azzal a lámpával....Volt pár péntek mikor hajnali 2kor ki kellett szedni a lámpát a szigeten mert nem akart villágítani...A vezetékek teljesen szétégtek,a projector tartó müanyag eltörött így mozgott az egész....3csavar helyett csak kettö tartja amitől folyamatosan mozog.Ha nektek ez jó akkor nekem is :D :( ....Bárkivel akinek sonar lámpája van hajlandó vagyok este talizni és bebizonyítani hogy igen is jobb a gyári lámpa :D ;) :) :( ;)

én spec azt mondom, hogy a utnágyártott gyári lámpánál nekem jobban világít.. igaz hogy az egyik oldalon magam elé úgy 3 méterrel.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.