Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Képeket az autóról fent találsz a carstylingon fent vagyok ugyan ezzel a névvel ott megtalálod az autómat.

Kell 1 nagyon ügyes lakatos és elmondod hogy mit szeretnél és ő megcsinálja vagy ha megtudja.

Pénz....hát az kell dögivel :) nekem sokba volt... :S

De most ugy nézz ki az autóm ahogy szerettem volna mindig is,de még igy sincs kész sztem kb.70% állapotban van most.

Megnéztem, nagyon szép az autód, mostmár biztosan elkezdek szépen lassan gyüjtögetni egy ilyen falazásra ;) Nekem jobb mert csak 2 ajtóm van :(

Link to comment
Megosztás:

Áh akár hiszitek akár nem, nem vagyok xenon párti.. főleg akkor néz ki bután ha alatta világít a mezei ködlámpa :(

Izzók sajnos nincsenek még de csütörtökre szerzek, ha minden igaz H1-es és H7-es kell??

Nézd meg, nehogy ott derüljön ki, hogy nem stimmt :)

Amúgy meg ködlámpába is lehet xenont kapni ;)

Link to comment
Megosztás:

Áh akár hiszitek akár nem, nem vagyok xenon párti.. főleg akkor néz ki bután ha alatta világít a mezei ködlámpa :(

Izzók sajnos nincsenek még de csütörtökre szerzek, ha minden igaz H1-es és H7-es kell??

Abba a lámpába biztos hogy H7 a tompított,dde a refire nem emlékszem

Vidéki paraszt vónék eredetileg ;)

Kimondottan jól eset kijavítani :( ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Abba a lámpába biztos hogy H7 a tompított,dde a refire nem emlékszem

Kimondottan jól eset kijavítani ;) ;) :)

Biztos? Mert pont a refiknél szokott lenni a H7, tompítottnál a H1. Omegánál is így van. De mondjuk azt a lámpát nem ismerem. :(

Örülök hogy ekkora sikerélményt okoztam :D

Ez legyen a legnagyobb hülyeség, amit mondok :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.