Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

hmm, akkor a jelek szerint nekem mázlim van, hogy nem astrában van a sonar kinézetű lámpa(azért kinézetű, mert a dobozon pontosan nem volt rajta a gyártó, vagy nem emléxem rá, de a lámpán biztos nincs rajta), valamint be sem ázik, nem is párásodik, és a fényével is meg voltam elégedve még a halogénekkel is. :( Ami hiba volt az a karikáknak fényt adó LED-ek korai halála, amit némi bütykölés(LED és ellenállat csere) árán orvosoltam.

csirkerácstól meg Isten óvjon mindenkit! ;) Nem csirkeól a kocsi. :)

A cult meg szerintem igazán VW-kon mutat, mivel onnan is indult.

Link to comment
Megosztás:

elvileg 1 zárat meg kell hagyni az autón...

Miért?:(

Szerintem csak a balesetnél törtánő mentéssel van összefüggésben.

Ha nem tudják időben kinyitni az ajtót és bent égsz, akkor az nem jó az államnak, mert nem fogsz többet adózni. Ennyi. Meg drágább kihudraulikusfesztóvágózni az ajtót, mit kilinccsel kinyitni.

Link to comment
Megosztás:

Na kilincstelenség...nem tiltja semmilyen törvény, vagy szabályozás...bár ettől függetlenül nem szeretik, és próbálják is büntetni...

Az ajtót illetően nincs követelmény arról hogy kívülről nyithatónak kell lennie, csak a zsanérokról és a nyílás irányáról szól a szabályzat...

Link to comment
Megosztás:

csomagtartó ;)

viccet félretéve, jó ez a falazás (nekem is nagyon tetszene) de kell hagyni 1 mechanikus zárat az autón...én már 3x másztam be csomagtartón keresztül a kocsiba mert a központi nem nyitotta az ajtókat :( :)

Állítólag komolyabb verdákban hagynak valami tápkábeleket elrejtve valahol ilyen esetekre. Hogy másik akksival is tudd nyitni a kocsit. Vagy valami ilyesmit hallottam. :(

Link to comment
Megosztás:

Látom kipihented magad. :(

Hátdenem?Most minek adjak támadási felületet a rendőrnek.Ha akar, úgy is beleköt v.mibe, aztán lehúz min. 2e.ft-ra.Ez a dolga.

Amúgy klafa dolog a tuning, csak gyakorlatilag senki nem fizeti meg.Lehet akármilyen éndzsölájsz, meg MTS lámpa, meg ültetés a verdádon, meg 200 colos kereked, gyakorlatilag senkit nem érdekel.Ha meg el akarod adni, mert 1X mindent meg lehet unni, óriási mélyrepülés árán lehet csak megszabadulni tőle.

Olyan meg nemigazán létezik, hogy "ezbizonynálamfogelrozsdásodni".Ez Marh@ság.

De mindenki a maga cseresznyéjének a pogácsa, a saját lóvéját arra költi amire akarja.Részemről még1X olyan átalakításba mint ami a Corsán is volt, soha többet nem vágok bele.Az Astra is csak úgy ment el, hogy visszalakítottam gyári fapadra.Azon legalább nem buktam akkorát, és egyes kiegészítői viszaköszönnek más klubtársak szekerein.

Mindig lesz más projekt, ami miatt el kell adni a kedvencet.....

E'vvan....

Link to comment
Megosztás:

Olyan meg nemigazán létezik, hogy "ezbizonynálamfogelrozsdásodni".Ez Marh@ság.

Mindig lesz más projekt, ami miatt el kell adni a kedvencet.....

E'vvan....

Én ezt cáfolnám :(

Két kedvencem van, már sok éve, és szerintem csak a halálom esetén kerül át a forgalmijuk

más névre :D Én már csak ilyen maradi vagyok ;) Legalább a leendő feleségemnek nem kell

aggódnia, hogy 40 éves korában lecserélem két 20 évesre :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit OFF, de hasonló téma: haver Alfáján a csomagtartó ajtaja az utastérből bowdennel nyílik, nincs rajta kilincs. Ez a bowden egyszer elszakadt a csomagtérben. Már elkezdtük kibontani a kalaptartót, próbáltuk a zárat egy csavarhúzóval kiakasztani semmi. Végül felhívta az autó előző tulaját, aki közölte, hogy van egy tartalék műanyag szál a hátsó ülés mögött erre az esetre... :(

Link to comment
Megosztás:

Lurdynál lehet jobban ütköztetni az álláspontokat. :(

Várunk ezen a héten is soxeretettel, remélem most már tovább is maradsz :)

Jó napot! ;)

Jövök is ám! És hozok pár cuccot, igaz olyan 9 óra fele, mert előtte még át kell vergődnöm a városon.

Egyébként ízlések és pofonok, a világon minden RELATÍV ez így normális..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.