Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Amúgy meg J0hnnynak maximálisan igaza van.Ez nem projector hanem egy vicc.Eddig mindenkinek beázott a sonar lámpa F astrában.Össze vissza mozog,szarul áll.....Az FK lényegesen jobb választás,de nekem az se kellene. :) ;)

Khmm,khmm,szal akkor most olyas valaki mondta ezt,akinek volt is!

Komolyan mondom,lassan az a tuning,hogy nem nyúlsz hozzá! :(

Link to comment
Megosztás:

wow akkor nem értem ezt a topicot na mind1

jó éjt

Mindeki maga szerint tuningol,de nem mindenki vágyik carstylingos tuningra!

Ezzel nem téged akarlak bántani,ne értsd félre,de ha jól körbenézel,ma már mindenki tuningot akar,csak az izléssel vannak gondok,nem is kicsik!

Én például nem szeretem a giccses dolgokat,inkább a letisztult,egyszerű formákat szeretem.Talán a Cult Style,ami igazán tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Egy másik topikban pont erről beszéltünk ma:

A cult stílus alapvető szabálya, hogy az eredeti formák mellett teszi le a voksot: bármiféle plusz csicsa, „sallang”, ami a gyárilag szépen megálmodott vonalakat, jelleget merőben megváltoztatja, nem megengedett. Kaszni terén csak kisebb tisztítás, simítás, kis rendszám használata, valamint a sárvédő ívek peremezése megengedett – ebből pedig logikusan következik, hogy értelemszerűen a földig érő spoilerek, aluszárnyak, hatalmas csirkerácsozott beömlők szóba sem kerülhetnek.

A másik alapvető stíluselem a márkahűség: az átalakításhoz kizárólag német tuning kiegészítők, vagy német márkájú autók alkatrészei használhatók fel, márkaidegen elemek használata tilos. Joggal adódhat a kérdés, ha ennyire a gyári verzió a cél, egyáltalán mit is lehet módosítani egy autón? Nagyon is sokat: a gyári kasznit más, (legtöbb esetben sportosabb) verziójú modellek alkatrészeivel is ki lehet egészíteni. Minderre jó példa a Polo, vagy éppenséggel egy Audi kilincseinek, vagy tükreinek használata egy Golfon, a GTI, vagy a VR6 toldatainak, sárvédőinek használata egy alapmodellen, és így tovább. Ha nagyobb átalakításban gondolkozunk, szóba kerülhetnek a típusok közötti lámpacserék, a hűtőrács cseréje, vagy

akár a komplett front cseréje – a lényeg, hogy a konszernen belül maradjunk. Utángyártott alkatrészek terén ízléses kristály lámpák, vagy clear glass lámpák megengedettek, műanyag elemeket tekintve jel nélküli hűtőrácsok, esetleg más szolidabb kiegészítők jöhetnek szóba. Maga a Cult Society cég is elég sokféle terméket gyárt, a toldatoktól kezdve egészen a tükrökig, ezeket az elemeket leginkább a visszafogottság, az egyszerűen elegáns stílus és természetesen a márkán belüli formavilág jellemzi. Hasonló alkatrészekben kell gondolkoznunk akkor is, ha saját elképzeléseinket valósítjuk meg.

Link to comment
Megosztás:

wow akkor nem értem ezt a topicot na mind1

jó éjt

Nekem az angel eyes tetszene ha nem lenne ennyire rossz a minősége....A rácsot meg olcsó megoldásnak tartom.Attól szerintem nem hogy javítana valaki az autó szépségén hanem inkább ront,de ez csak az én véleményem.Neked attól még bejöhet ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem az angel eyes tetszene ha nem lenne ennyire rossz a minősége....A rácsot meg olcsó megoldásnak tartom.Attól szerintem nem hogy javítana valaki az autó szépségén hanem inkább ront,de ez csak az én véleményem.Neked attól még bejöhet ;) :(

Ebben is egyet értünk! :)

Link to comment
Megosztás:

Nembaj. Nekem tetszenek azok a kiegészítők és szivesen látom az autómon. Attól függetlenül hogy "carstylingosultragagyituningcuccok" vagy nem. :(

Az FKval az a baj hogy nem egybeindexes. Az azért nem tetszett nekem. Ennek meg a márkáját még nemtom, az még soha sem biztos hogy Sonar, lehet annak is valami extraolcsó koppintása. Holnap kiderül. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nembaj. Nekem tetszenek azok a kiegészítők és szivesen látom az autómon. Attól függetlenül hogy "carstylingosultragagyituningcuccok" vagy nem. :(

Az FKval az a baj hogy nem egybeindexes. Az azért nem tetszett nekem. Ennek meg a márkáját még nemtom, az még soha sem biztos hogy Sonar, lehet annak is valami extraolcsó koppintása. Holnap kiderül. ;)

Pont ez a lényeg hogy neked bejöjön....

Az egybe indexes az csak sonar szokott lenni. :)

Link to comment
Megosztás:

Küldesz róla képet? :( Mennyi időbe, milyen "folyamatokba" és pénzbe kerül zusammen?

Képeket az autóról fent találsz a carstylingon fent vagyok ugyan ezzel a névvel ott megtalálod az autómat.

Kell 1 nagyon ügyes lakatos és elmondod hogy mit szeretnél és ő megcsinálja vagy ha megtudja.

Pénz....hát az kell dögivel ;) nekem sokba volt... :S

De most ugy nézz ki az autóm ahogy szerettem volna mindig is,de még igy sincs kész sztem kb.70% állapotban van most.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.