Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Pfffffffffffff....és a legdurvább az egészben, hogy ennyi pénzből már akár szépet is varázsolhatott volna... :( ;)

Na igen. Bár megnézném azt az embert akinek ez komolyan tetszik. Én azért ilyen bucsuszerű verdával nem tudnék járni. Ez már minden szempontból sok. Ha belegondolok hogy még a hátulját nem is láttuk. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a bugyikék belsővel vagy 4-5 évvel ezelött, azátn a kék-fekete fénnyel meg szintén volt de fél éve kb megváltam tőle... :(

Itt elég sok minden le van írva...

Meg itt is, van pár adat meg kép...

Bazz, má emlékszem... Amikor nézegettem az Astra-kat és eldöntöttem hogy F Astra-t fogok venni a Te kocsid képe volt MSN-en nekem kirakva. ;)

A fekete hátsólámpa miatt nem cseszegettek a rendőrök? Nekem aztmondták a stylingon hogy nem nagyon szeretik az ennyire sötét lámpákat a zsaruk, keményen büntetnek érte. Pedig rohadt jól néz ki. :) És amit láttam az TüV engedéllyel rendelkezett, szóval elvileg full hivatalos dolog...

Link to comment
Megosztás:

Ebayon tudsz venni vagy küldföldi talikon...itthon tudtommal még mai napig nem árulják...

Most mondjuk ott is csak fehér van fennt...de ugyan ilyen márkájú a feket...

Találtam feketét

De itt hogy kell megvenni? Regelek, gondolom az az első. Aztán rákattolok hogy megveszem és hogyan tovább? Tanultam németül, szal nagyjából elboldogulok, de annyira nem vágom. Ha rákattoltam hogy megvettem akkor utánna mi történik? Kapok valami mélcímet ahol meglehet beszélni a részleteket vagy hogy műxik ez?

Ez egyébként elég jó árban van.

Az MTS oldala pedig mts.carstyling.de. De ott 189EURO ez a lámpa. :(

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom megnyitni az oldalt amit linkeltél...szal nem tudom ott mi van...anno valóban 189 EUr volt az ára...hogy most mennyi lehet ebayon nem tom..nem szoktam nézegetni...

A folyamat a következő:

Regel, kinézi a motyót megkérdezi, hogy Ungarn okés e, licitál, igyexikl nyerni, ha ez is összejött kap egy emailt, abban leírja hogy mennyi a motyó meg a postaköltség egyben, pénz elutal neki, ha nem kap semmit nem csodálkozik, ha kap, akkor örül...beszerel, gyönyörködik... :(

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom megnyitni az oldalt amit linkeltél...szal nem tudom ott mi van...anno valóban 189 EUr volt az ára...hogy most mennyi lehet ebayon nem tom..nem szoktam nézegetni...

A folyamat a következő:

Regel, kinézi a motyót megkérdezi, hogy Ungarn okés e, licitál, igyexikl nyerni, ha ez is összejött kap egy emailt, abban leírja hogy mennyi a motyó meg a postaköltség egyben, pénz elutal neki, ha nem kap semmit nem csodálkozik, ha kap, akkor örül...beszerel, gyönyörködik... :)

Aha, értem. Szal lehet hogy átvágnak... Hát akkor még meggondolom. Bár ha most hátsólámpát veszek akkor nem lesz felnim. :(

Így már talán meg tudod nézni:

lampa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyébként amit Te linkeltél, az sem jön be, szóval ebay nem szereti a linkelgetést. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na lentebb írják az okosságot, amit már nem láttam a linkelt képeden...

Itt csak a hozzávaló osram diadem izzókat árulják ennyiért... :(

Hjahh akkor tárgytalan az egész. Én azthittem hogy a lámpákat adják ennyiért. Akkor sztornó. :)

Szépen néztem volna ki ha megrendelem és kapok 10db izzót. ;)

47eFtot azért nem ér az a lámpa. Majd talán később. Most biztos nem... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.