Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Van valakinek ötlete,hogy 5 ajtós astrába hogyan lehetne fix csomipadlózatot kialakítani? :lol:

Én osb lapra gondoltam,beszabni és abból lenne a fix,egyenes,masszív padló!Csak az a bibi,hogy azt elkellen szerintem felezni,mert tuit egy darabban nem fér be!Középen kettőbevágni és zsanérokkal összefogatni!

Nem látott valaki erre jó megoldás neten? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek ötlete,hogy 5 ajtós astrába hogyan lehetne fix csomipadlózatot kialakítani? :lol:

Én osb lapra gondoltam,beszabni és abból lenne a fix,egyenes,masszív padló!Csak az a bibi,hogy azt elkellen szerintem felezni,mert tuit egy darabban nem fér be!Középen kettőbevágni és zsanérokkal összefogatni!

Nem látott valaki erre jó megoldás neten? :lol:

Én már csináltam ilyet. Nem kell középen kettévágni elég az egyik szélén egy 20 centire (vagy még annyira sem). Nagyobb gond, hogy mivel nem túl egyenes az alja, így nem lehet csak úgy simán ráfektetni, és több megtámasztási pont is kell.

Nekem azért kellett, hogy a ládámnak legyen egy sík alja meg az erősítőmet be tudjam pakolni a pótkerék helyére, így van egy ablakocska rajta, és burkolva van fekete filccel. Úgy egy-másfél évig volt benn az autóban de mára már kikerült, valószínűleg nem is megy vissza többet. Ha hasonló okok miatt kellene neked akár oda is adom.

Link to comment
Megosztás:

Én már csináltam ilyet. Nem kell középen kettévágni elég az egyik szélén egy 20 centire (vagy még annyira sem). Nagyobb gond, hogy mivel nem túl egyenes az alja, így nem lehet csak úgy simán ráfektetni, és több megtámasztási pont is kell.

Nekem azért kellett, hogy a ládámnak legyen egy sík alja meg az erősítőmet be tudjam pakolni a pótkerék helyére, így van egy ablakocska rajta, és burkolva van fekete filccel. Úgy egy-másfél évig volt benn az autóban de mára már kikerült, valószínűleg nem is megy vissza többet. Ha hasonló okok miatt kellene neked akár oda is adom.

Miért vetted ki?

Képet tudsz feldobni róla?

Nekem is hasonló gond miatt kell,meg azon eszeltem,hogy kilehetne benne alakítani kis fiókszerűségeket és ott tárolni az elakadásjelzőt és a többi kacatot,hogy azok ne zörögjenek!

Link to comment
Megosztás:

Miért vetted ki?

Képet tudsz feldobni róla?

Nekem is hasonló gond miatt kell,meg azon eszeltem,hogy kilehetne benne alakítani kis fiókszerűségeket és ott tárolni az elakadásjelzőt és a többi kacatot,hogy azok ne zörögjenek!

Túl nehéz volt. :lol: (vagy 6 kiló)

Nameg mostanra se erősítőm, se ládám. :lol:

Képet tudnék ha tudnám hogy hol van, bár azon csak beépítve látnád. Ha nagyon akarod csinálok róla, meg megpróbálom elővadászni a régieket.

Elakadásjelző és társaira én nem tudtam jó megoldást oda kitalálni pedig én is agyaltam rajta.

Link to comment
Megosztás:

Túl nehéz volt. :D (vagy 6 kiló)

Nameg mostanra se erősítőm, se ládám. :D

Képet tudnék ha tudnám hogy hol van, bár azon csak beépítve látnád. Ha nagyon akarod csinálok róla, meg megpróbálom elővadászni a régieket.

Elakadásjelző és társaira én nem tudtam jó megoldást oda kitalálni pedig én is agyaltam rajta.

Gondoltam,hogy a súly miatt lett kiszedve! ;)

Képre tényleg kiváncsi lennék,valahonnan lopni kell ötletet! :lol:

Senki nem talált még erre a zörgésproblémára valamit? :lol:

Hogy kellene rögzíteni a sok biszbaszt?

Link to comment
Megosztás:

Még egy dolog azért tisztázatlan, az pedig a fogyasztás. Lehet hogy túl nagyok az elvárásaim, de nem szeretném ha az egekbe szökne. Bár ha igen akkor majd azt is bele kell kalkulálni a következő fejlesztésnél. :lol:

Télleg Demó, Wolfi: nektek mennyit fogyasztanak a corsák?

Demó asszem mindennel együtt olyan 8-8.5L-rel elautókázik vegyesben.Én még nem mértem, mert elég keveset használtam a kicsit, lévén csak olyan 87%-os a készültsége.Menni lehet vele, de van még rajta mit csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.