Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Időt már így nem mentem, mert a 3-dik kör után hűtöttünk, azt hittük még megyünk majd...de nem... :unsure:

Akkor meg pláne :lol: Vagy ha már ilyesmiben töröd a fejed akkor taláj ki valamit hogy belülről lehessen hűteni,akár menet közben is.Vagy ezt is Én találjam ki? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Majd jól megbeszéled a németekkel, hogy hogy kéne ezt megvalósítani...elvégre is Te vagy a nagy németes... :P :wub:

Miért kell őket utánozni,egyedi ötlett kell.Látod nem is ismerik a halont :P .Azt hiszem az ablakmosó tartálynál még van hely luk a tűzfalon ott ki lehetne vezetni a cuccot.Nem is tudom ki értette meg a német rendört hogy hol kell befordulni

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Voltam ma az embernél aki felrakta a kartervédőt, mert a 7végi szervíz után nem oda ment vissza ahol volt, és beleért a kipuffba.

Amikor a srác aláment a gépnek, csak ennyit mondott: Bazzeg ez aztán kapott az élettől, nemkicsiket!Itt van egy csík, ami olyan, mint ha beleflexeltek volna! :P

Szal a jelek szerint, szakértő szemmel is hasznos dolog a kartervédő! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.